Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek melyik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik nagyon aljasság?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni, hogy a férfiak milyen szemetek, mert félrelépnek ha otthon nincs szex. De mi véleményetek azokról a nőkről, akikben megbízik a pasi, hogy rendesen szedi a fogamzásgátlót, viszont a nő sunyi módon mégsem szedi, hogy magához láncolja ezzel az illetőt?

Az én esetem is ilyen, hogy bíztam benne, ráadásul meg is volt beszélve, hogy csak a következő évben vállalunk gyereket, mikor elvégzi a tanfolyamot amire jár, ezután lett is volna munkahelye egy oviban. Mindez a válság idején volt, amikor azért a munkahely igencsak létkérdésnek számított.

Nőket nem is értem, hogy gondolják ezt, mert volt akinek elpanaszoltam, és majdnem úgy jött le, hogy még helyeselte is, hogy így átvertek.

Sajnálatos az is, hogy a férfiakat a törvény egyáltalán nem védi az ilyen átverésekkel szemben, mert ha nem is akartuk a gyereket, onnantól fizethetjük a gyerektartást.

Persze ezek után nem tudtam megbízni benne, és a szülés után pár évvel szét is mentünk.

A megcsalás és a férfi bizalmának ilyen formán történő visszaélése is tisztességtelen, de szerintetek melyik a durvább?



2019. nov. 18. 11:46
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
84%

20: jelen, mi például hüvelygyűrűvel és óvszerrel is védekezünk. A párom nem élvez belém óvszer nélkül, még ha előtte anélkül is szórakozunk.


Én rettegek a gyerekvállalástól, nem akarok gyereket, mert dobhatnám ki a karrierem a kukába és ő is így van ezzel, az abortuszt meg igyekszünk elkerülni mindenáron. Nem rest óvszert húzni, mert nekünk ezen múlik jelenleg minden az elkövetkező 5 évben. Fiatalok vagyunk és mindent tönkretenne egy gyerek. Ha neked annyira fontos lenne ez az egy év és annyira nem akarnád, te is megtehetnéd ezt...

2019. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
48%

Hát én sem értem az elején a kommentelőket, pedig nő vagyok. Soha nem tennék ilyet. Főleg ez a "nem tudom" fura nekem, kérdező, te ezt elfogadtad, beéred ennyivel? Ez nem válasz, mi az, hogy "nem tudom"??? Arra, hogy valaki miért nem szedi a fogamzásgátlót hónapokig?

Nézd, az átverésekkel szemben a nőket sem védi a törvény, ha megcsal engem valaki, nem perelhetem be, mert megcsalt. De komolyan nem értem az exedet, és én még azt csodálom, hogy egyáltalán bírtad mellette még évekig.

2019. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
34%
Azért a hüvely gyűrű nem olyan megbízható mint a gyógyszer vagy a gumi. És itt nem is abból volt a probléma hogy véletlenül becsuszott hanem hogy megbeszeltek hogy még várnak vele a nő mégis onhatalmulag másképp döntött. Ki a fene gondolna erre a férfi helyében hogy az a nő akit szeret, akiben megbizik így atb*ssza? Te mit szólnál hozzá ha a párod kilyukasztana a gumikat és terhes lennél? Jó persze kicsi az esély, főleg hogy hüvely gyűrű is van, de tegyük fel terhes lennél. Ugye milyen csúnya atveres lenne?
2019. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Természetesen nem fogadtam el ezt a "nem tudom " választ! Szerintem meghűlyítették a volt kolléganői, akik sorban mentek GYES-re miközben építették le a céget. De megbeszélni soha nem lehetett vele ezt a dolgot. Elfogadtam a terhességét , mert sajnos nagyon nem tudtam már tenni ellene, ráadásul az ultrahangon kiderült, hogy ikrek. Úgy voltam vele,akkor, hogy most kidobjam és vetesse el? De mi van ha később meg szeretnék és nem fog összejönni? Viszont a szülés után meg jött a második fejberúgás, ugyanis úgy viselkedett mint aki jól végezte a dolgát. Évekig alig volt szex, egész nap nyomta a facebookot, főzést takarítást hanyagolta, így a végén elváltak útjaink.
2019. nov. 18. 17:59
 25/35 anonim ***** válasza:
60%

23: megbízhatóbb, mint a tabletta, mert nem kell órára pontosan szedni és nem befolyásolja az emésztőrendszerbeli felszívódás.


Legyél szíves rákeresni a pearl indexre, azonos a tablettáéval, csak könnyebb normálisan alkalmazni, mert nem kell minden nap foglalkozni vele.


Ne beszéljünk már f***ságokat, könyörgöm...

2019. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Az egész kommentembol csak egy mondatra sikerült valaszolnod. 👏👍
2019. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Mert a többi nem érdekel. :)
2019. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Mert tudod hogy igazam van.
2019. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
91%

Ez meg mi?


Emberek nem fogják fel?


Ez szín tiszta zsarolás!


A kérdező megbeszélte a volt párjával, hogy fogamzásgátlót szednek és még nem akarnak gyereket.

A nő a férfi tudta nélkül hagyta abba a gyógyszert, egy szót sem szólván erről!


Itt a sok idióta pedig arra akad ki, hogy nem használt óvszert a kérdező.

Emberek, ha egyszer szedték a gyógyszert, akkor mi a búbánatnak kellene óvszert húznia?

Húzott volna, ha tudta volna, hogy a volt párja nem szedi, de nem tudott róla!

Egyszerűen át lett verve és sarokba lett szorítva a kérdező.


Kapjunk már egy kicsit észhez..


Ez olyan, mintha autóval vezetnél és mondjuk egy rossz akaród azt mondta, hogy menj le a boltba neki tejért és hogy az autóban van a forgalmi.

Reggel meg is nézed, de ő közben kiveszi.

Elkap a rendőr és megbüntet.

Csapdába lett csalva az emberünk.


Kb. hasonló történt a kérdezővel is.

2019. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
9%
Hogy megy most a hisztike. Bezzeg mikor a pasika otthagyja a családját, mert a 7 hónapos terhes felesége mellett jött rá, hogy nem jó hobbinapukának lenni... Jaj, akkor minden érv előjön. :D Fizessetek, szívjatok csak, köcsögök.
2019. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!