Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek melyik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik nagyon aljasság?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni, hogy a férfiak milyen szemetek, mert félrelépnek ha otthon nincs szex. De mi véleményetek azokról a nőkről, akikben megbízik a pasi, hogy rendesen szedi a fogamzásgátlót, viszont a nő sunyi módon mégsem szedi, hogy magához láncolja ezzel az illetőt?

Az én esetem is ilyen, hogy bíztam benne, ráadásul meg is volt beszélve, hogy csak a következő évben vállalunk gyereket, mikor elvégzi a tanfolyamot amire jár, ezután lett is volna munkahelye egy oviban. Mindez a válság idején volt, amikor azért a munkahely igencsak létkérdésnek számított.

Nőket nem is értem, hogy gondolják ezt, mert volt akinek elpanaszoltam, és majdnem úgy jött le, hogy még helyeselte is, hogy így átvertek.

Sajnálatos az is, hogy a férfiakat a törvény egyáltalán nem védi az ilyen átverésekkel szemben, mert ha nem is akartuk a gyereket, onnantól fizethetjük a gyerektartást.

Persze ezek után nem tudtam megbízni benne, és a szülés után pár évvel szét is mentünk.

A megcsalás és a férfi bizalmának ilyen formán történő visszaélése is tisztességtelen, de szerintetek melyik a durvább?



2019. nov. 18. 11:46
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
67%
Ez csak a természet bosszúja, számlakiegyenlítése a hűtlen pasiknak.
2019. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Most azért megkérdezném azokat akik az óvszeren lovagolnak, hogy ha a kedves párjuk szedi a fogamzásgátlót, akkor ők attól még használnak gumit? Gondolom nem!

Normális kapcsolatban a fogamzásgátlás és a gyerekvállalás is közös megegyezés kérdése, egyik félnek sem szabadna önkényesen változtatni ezen.

2019. nov. 18. 12:16
 13/35 A kérdező kommentje:

Amúgy meg a kérdésem nem az volt, hogy szerintetek én vagyok-e a hibás azért is, hogy az exem sunyisága miatt esett teherbe ? ;)

Szóval maradjunk az eredeti kérdésnél!!!

2019. nov. 18. 12:24
 14/35 anonim ***** válasza:
63%
Hu, de sokan bántják a a kérdezőt. Én megértelek. Igen elég aljas dolog ha egy nő így láncol magához egy férfit. A "véletlenekről" meg ki szokott derülni, hogy nagyon is tudatos volt. Azért azt is meg lehet figyelni, hogy nem csóró "Pisti" esetében lesznek a nők "véletlenül" terhesek. Ez egy megtörtént eset: sztár kinézetű fiatal férfi, jó munkahellyel, jó anyagi háttérrel, egy időben két fiatal nő jelentette be neki, hogy "véletlenül" terhes lett. Az egyiket elvette feleségül......Azért ne csináljunk itt úgy mintha nők részéről ez egy nem létező jelenség lenne. /nő vagyok/
2019. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
47%
Nem igazán értem a kommentelőket, szerintem ez legalább akkora aljas és súlyos bűn, mint a megcsalás, ha nem nagyobb. Sőt, igazából ha belegondolok, akkor rosszabb, ugyanolyan bizalomvesztést okoz, de a legjobban egy teljesen ártatlan személy (a baba) szívja meg. Viszont ez sajnos olyan dolog, amit nem tudsz előre kiszámítani, szóval ha megbízol a nőben és nem védekezel a te részedről, akkor ez is benne van a pakliban. Nem mondom, hogy helyes, nekünk eszünkbe se jutott tabletta mellett óvszert is használni, pedig egyikünk se akar gyereket, de benne van sajnos a lehetőségek között. A törvény pedig nem azért lett kitalálva, hogy a nőt védje, hanem az így besikerülő szerencsétlen gyerekek érdekében hozták és ezalól nem bújthatsz ki akkor se, ha a nő egy hazug, önző roh0dék.
2019. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes kommenteket! Ment a zöld kéz!
2019. nov. 18. 12:43
 17/35 anonim ***** válasza:
62%
Sztem, egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha megbeszélem a párommal, hogy gyógyszerrel védekezünk, akkor megbízhat bennem és nem kell gumit használni. Ha emellett esem teherbe az nem becsapás, de ha tudta nélkül, akkor igenis az! Megcsalás mindig két emberen múlik. Szerintem sem a megcsalás a megoldás, de többszöri kérés, figyelemfelhívás után sem történik változás én elképzelhetőnek tartom a megcsalást..
2019. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
26%
Gazdasági válság? Ez 10 éve történt?
2019. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
58%
Hu anyam, latom eleinte itt volt nehany keseru lelku begyoposodott kommentelo. Szerintem ez meg durvabb is, mint egy megcsalas. Egyikkel sem ertek egyet, es elitelem mindkettot, de bakker, azzal ha valaki felre lep par honapig szar de ennyi, most nyilvan nem nezve a szelsoseges eseteket, ha nemi betegseg is jon vele. De ezzel a tettel tonkre teszi egy ferfi celjait, mert igy fenekestul felfordul az elete, mas lesz a prioritas, a kapcsolatot, es ami a legfontosabb a baba csonka csaladban no fel... sok alszent gyoker meg jon itt az ovszerrel, nehogy mar meg gumit huzzon, ha elvileg szedi a tablettat. Az ember remalmaban se gondolna, hoy ilyen megeshet, es megint az aldozatot hibaztatjuk, mikor az egyetlen ember, aki tehet az egeszrol az a draga anyucika..fujj, gusztustalan.
2019. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
70%
Kíváncsi lennék hogy azok közül akik itt dobaloznak az óvszerrel hányan húznak fel a gyógyszer mellé. Én is gyógyszert szedek és hülyét is kapnék ha a párom még óvszert huzna, mert nehogy atverjem. Most komolyan milyen kapcsolat az ahol nem bíznak meg egymásban. Ez az egyik legundoritobb dolog amit egy nő tehet. És ezt úgy mondom hogy én is nő vagyok.
2019. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!