Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Velem csalta a barátnőjét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem csalta a barátnőjét, akit elhagyott miattam. Rosszul kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés
Velem csalta a párját, viszont kitudodótt és elhagyta, most velem van.

2019. nov. 18. 13:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Én biztosan nem érezném jól magam, ha egy pasi csak azért lenne velem, mert "ló nincs, jó a szamár is".

Ha ezt az aranyfarkú faszit nem dobja ki a csaja, hidd el, még ma is vele lenne. :)

2019. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Még is miről beszélsz?


Akkor kellett volna maximum rosszul érezned magad mikor veled k**úrt félre és az asszony nem tudta.


Most volt először őszinte a faszi, hogy szakított.

2019. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Xtina X Queen ***** válasza:
70%
Ja, rosszul érezheted magad. Am nem tudom hogy megy a pasidnak a szex gerinc nélkül....
2019. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha őt elhagyta érted, téged is el fog másért.
2019. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Leszel te is ebben a cipőben, szal majd megtudod, nyugi.
2019. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Majd amikor veled csinálja meg pontosan ugyanezt, akkor rájössz, hogy miért kellett volna szarul érezned magad és távol tartanod magad egy ilyen hulladék jellemű alaktól. Mondjuk neked egy ilyen ember kellett, tehát te is pont olyan undorító selejt jellem vagy, mint ő, összeilletek, amíg nem csal meg és nem lép le egy új csajjal. Nyugi, ez garantált, csak idő kérdése :)
2019. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Majd téged is csalni fog. Én biztos rosszul érezném magam, hogy csak azért van velem, mert kidobták.
2019. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
Még is, miért kellene rosszul érezni magad? Semmi okot nem látok rá.
2019. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Nekem elmenne a kedvem egy olyan sráctól, aki megcsalja/csalta a barátnőjét. Számomra teljesen elképzelhetetlen, hogy kapcsolatban legyek egy ilyen emberrel. Akár velem csalt, akár nem.
2019. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

Mindig ezzel jönnek az emberek, hogy ha őt csalta téged is fog....ez koránt sem biztos.


De persze a Te esetedben, hozzád menekült mert kidobták... Szóval te lehet, hogy ideiglenes vagy.

2019. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!