Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Totkos szerető meddig titkos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totkos szerető meddig titkos?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne,hogy akik titokban szeretőt tartottak,vagy titokban szeretője volt valakinek,meddig tartott, mennyi idő után derült ki,vagy lépett ki balőle?
2019. nov. 27. 20:15
 1/9 A kérdező kommentje:
*Titkos szerető
2019. nov. 27. 20:15
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
A tavkapcsolatom mellett uj ferfivel ismerkedtem meg. 3 honapig tartott a viszony. Lezartam a tavkapcsolatot es az uj ferfivel maradtam... nem tudta meg egyik sem
2019. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég patkány húzás.
2019. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Kb. 15 év, nem derült ki.
2019. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Vagy te vagy patkány, vagy veled patkányodnak.
2019. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Soha nem derült ki, pedig több mint tíz volt. Három hónaptól, volt ami több évig tartott.
2019. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért lennék patkány,azért mert meg kérdem nem biztos,hogy az úgy van.
2019. nov. 27. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
először 2 évig volt, nem derült ki. Mostani 4 éve tart.
2019. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Ez attol fugg a férfi mennyire ugyes, vagy erdekli e egyaltalan hogy kiderul e vagy sem!

En mikor egy olyan ferfivel talalkoztam akinek volt valakije még aznap este kiderült mert otthon hagyta a telefonjat en meg azon hívtam. Utána facebookon is a nő látta hogy írok neki. Én ehy bolond naiv 16 eves kislany voltam ő meg egy hülye hazug senkiházi.

Ha ezek nem lettek volna, nem derult volna ki soha mert jo szinesz volt csak nem figyelt a eeszletekre mert nem erdekelte hogy kiderul.

2019. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!