Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelem vagy biztos pont?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy biztos pont?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Összezavarodtam. Kb egy hónapja kitálaltak nekem, hogy a barátom megcsalt nagyon sokáig több nővel. Ő tagadott, hittem neki, majd most hirtelen megkérte a kezem. Igent mondtam. Csak nem tudom az időzítése, hogy pont utána.. De ha nem lenne szerelmes belém nem kért volna meg, nem? Vagy csak így akarja az igazságot eltusolni? Bizonyítékot is kaptam.


2019. nov. 28. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizonyíték is van, mi ez a hülyeség? Azért kért meg, hogy megtartson.
2019. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, hogy igent mondtál, most adtál engedélyt arra, hogy továbbra is csaljon. Neked se osztottak észt vagy tartást.
2019. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak feleségnek való típusok, a maga módján még szerethet is, de nem monogám természetű.

Meddig akarsz még naivkodni? Jó ez így neked? Miért gondolod, hogy a jövőben másképp csinálja, ha most sem voltál elég neki?

2019. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nincs biztos pont az életben, ez egy illúzió. Nem biztos pontot kell keresni, hanem fel kell ismerni, hogy a személyiség, ami biztos pontot keres, egy illúzió, és valójában nincs szükséged biztos pontra.
2019. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos pontot keresel az eletben, akkor berelj ki egy szefet valahol svajcban 1 km melyen egy granitsziklaban. Na az biztos, de parkapcsolatok hallod...
2019. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, az egyetlen biztos pont az életedben saját magad vagy. Senki más. Soha nem is lesz senki más. Ha nem azért, mert elárul, akkor azért, mert meghal.
2019. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"De ha nem lenne szerelmes belém nem kért volna meg, nem?"

Pontosan azért kért meg mert rommá csalt és így akar kiengesztelni. Nem csak hogy szarba se vesz mert fűvel fával kefél melletted, de még hülyének is néz.

Nagyon naív vagy ha azt hiszed nem csalt meg és hú de szerelmes csak mert megkérte a kezed. Annyi de annyi ilyen naív kislányt ismerek akinek egy gyűrűvel ki lehet törölni a memóriáját és elfelejti, hogy amúgy a párja szarba se vette addig.

2019. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"De ha nem lenne szerelmes belém nem kért volna meg, nem?"


Szerinted hol talál olyan nőt, aki elnezi, hogy rommá csalja?

2019. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!