Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltatok mar meg a parotokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltatok mar meg a parotokat? Voltatok mar megcsalva? Barmely esetben elmondtatok a parotoknak, hogy felreleptetek/ tudtok a felrelepeserol?

Figyelt kérdés
Nagyon erdekelne a sztoritok, hogyan eltetek meg a dolgokat
2019. nov. 28. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mindkettő voltam már ugyanabban a kapcsolatban.
2019. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy tini kapcsolatom. 7év után megcsalt. Nem mondta el, rájöttem úgy éreztem kiszakad a szívem a helyéről. Akkor voltam 21 éves, azt hittem, ha majd jól vissza adom megoldok mindent. Csókig jutottam el úgymond a vissza csalásban. Utána persze szét is mentünk végleg. Azóta nem derült ki a barátaimról, hogy megcsaltak volna és én sem léptem félre.
2019. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem csaltam meg, engem viszont már csaltak meg, kétszer is.

15 évesen, első párom egy hónap után lesz*patta magát egy buliban. Később tudtam csak meg, ő egyszerűen kidobott azzal a dumával, hogy már nem szeret. Mivel utólag tudtam meg, mikor már kapcsolatban voltam mással, megkérdeztem, hogy csak emiatt akart-e velem beszélni, mondta hogy igen, én elköszöntem, és hazamentem. Már nem érdekelt, nem hatott meg.

Másik esetben egy év után, egy közös barátnőnkkel. A csaj nyúzta, hogy szakítson velem, ekkor tudtam meg. Rosszul érintett, de szakítás után 2 héttel azt a csajt is megcsalta egy másik közös ismerős csajszival. Akkor túllettem magam rajta. Rájöttem, hogy én ilyen undorító alja társasággal nem akarok lógni, szóval nem csak velük, de az egész baráti társasággal megszakítottam a kapcsolatot. Pokoli volt új barátokat keresni, új kapcsolatokat kialakítani, egy darabig szörnyen magányos voltam, de életem egyik legjobb döntése volt.

2019. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csaltam meg egyetlen egy partneremet sem, viszont nekem volt 2 olyan kapcsolatom, ahol engem megcsaltak. Az elsőnél többször, a másodiknál egyszer. És akár hogyan derültek ki a megcsalások én mindig elmondtam.
2019. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A saját ágyamban csaltak meg.

Együtt éltünk, huzamosabb ideig gondjaink voltak.

Elmondta, hogy szakítani akar, én meg rákérdeztem, hogy jól sejtem, hogy megcsal XY-nal? Jól sejtettem.

Valamiért feltettem a kérdést, hogy "Ugye, ebben az ágyban nem???" Hallgatott, tehát de.

Az ágyat kidobtam, 20 kg-t fogytam, nagyon rosszul voltam lelkileg.

2019. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valakit, megbízol benne és megcsal akkor az olyan mintha kitépnének egy darabot a szívedből. Nem könnyű mindig felállni utána. Ha nincs gyerek dobd ki a pasit/lányt, ha van akkor párterápia ne egyedül küzdjetek a gondokkal, a gyereketek jövője megér ennyit (ha mástnem segít békességben elválni egymástól).
2019. nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2 kapcsolatban csaltak meg, azt már nem firtattam, hogy hányszor, elég volt a tudat. Nyilván megmondtam, hogy tudok róluk, lebuktak. Onnantól kezdve nem volt tovább.

Nagyon rossz volt feldolgozni, mert nagyon szerettem mindkettőt. Így kellett 1-2 év is.

2019. nov. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt hogy azt hitte en csalom meg. Szo se volt ilyenrol. Mai napig azt hiszi, es szakitott velem emiatt. Ennek tobb honapja es meg mindig nem birtam feldolgozni ezt a vadat. Orulet...vtak problemak a sraccal ilyen teren 24/l
2019. nov. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Az első kapcsolatom alatt villámcsapásszerűen lettem szerelmes másba, nem volt időm időben szakítani, így volt egy 3 nap átmenet. A következőben és az azutániban nem volt megcsalás, a negyedikben kölcsönösen csaltuk egymást, szintén tavkapcsolat, az sose működik. Az ötödik lett a férjem, egyszer sajnos előfordult, hogy felreptem, megbeszéltük, rendbe hoztuk. Ő nem csalt meg.
2019. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!