Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudnám teljesen visszakap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám teljesen visszakapni a volt párom aki döntésképtelen?

Figyelt kérdés

Szeretem pedig nem érdemli meg de kérlek titeket szívvel ne egobol írjatok.


30évesek vagyunk, 3.6 évet voltunk együtt Amikor sok volt a stressz az életünkben kolleginájával összemelegedett s megcsalt vele, szakítottunk vele maradt.

1hónapig nem beszéltünk le tudjuk zárni, mással is voltam de nem tudtam, nem bírtam elengedni szeretem, szenvedtem mint eddig soha.

De ő se engedett el engem, 3 hónapja egyre több időt töltünk együtt már naponta találkozunk, kirándulunk, beszélünk. Ilyenkor puszi, ölelés, könnyek, nevetés, egyszerre járom a poklot és a mennyet mellette. Múlt héten megcsókolt s mondta össze van zavarodva adjak neki időt. De nem akar elveszteni soha álítása szerint.

Azóta is beszélünk de nem akart megcsókolni többször.


Már egy ideje élete válságban volt szakítás előtt is, céltalanak érzi magát s félt elköteleződéstől, egyedül szeret lenni sokat ellenni olyan ember. Ez persze a csajt nem magyarázza csak a zavartságot.


A csajjal is alig találkoznak hisz velem van vagy otthon de olyankor is velem chatel,videochatel.

Csak így nincs elköteleződés.


Hiányzik, bár engem választana de ha januárig nem teszi szerintem borítok a csajnál had tudja mi van ne

csak én legyek aki örli magát s ezért kérdezgeti most akkor mi van.


Mit tegyek? Azonkívül jól teljenek a találkozások s nem nyomulok, had keressen, akarjon ő látni.



Igen én is tudom egy barom vagyok aki megérdemli szenvedjen mert nincs önbecsülésem, méltóságom. Ezért kérlek ne írjátok felejtsem el, tényleges lehetőségeket szeretnék kérni akár privátban is. Csak szeretnék boldog lenni végre ismét, visszakapni a lehetőségem vele. Nem vak szerelmes csak boldog vele. 😔


A kérdésem ti hogy csinálnátok egy ilyen helyzetben visszakapjátok? Tudom alig akarna ilyent bárki is, vesződni stb de ha nem is harcolnátok a való életben akkor csak elméletben de hogyan? 😔


(Helyesírásért bocsi, siettem.)


2019. dec. 19. 23:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
55%
Jól írtad, méltóságod és önbecsülésed már nincsen. Innentől kezdve emberileg sem vagy már teljes, ezt te is pontosan tudod. Ez olyan eset amikor a kutya visszajár a hányásához, guszta nem? Na pont ilyen a helyzet amiben vagy. Mivel ezt te választod személy szerint nem sajnállak, remélem viszont h észhez térsz. Még élhetsz normális életet, olyan mellett akinek te kellesz. Embereld meg magad és hagyd ezt a szív dumát. Ide most az eszed kéne, remélem van.
2019. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!