Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintem hazudik a párom? 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem hazudik a párom? 20 éve lesz hogy együtt élünk 18 ével ezelőtt albérletben laktunk elmentem dolgozni és akitől béreltük a házat kereset engem és azt mondta a szüleimnek hogy a feleségem re rányita az ajtót és ölelkőzött egy férfival

Figyelt kérdés
Kérdem én most ki hazudik a szüleim nem hazudnak csak az a baj hogy nem mondták el 18 ével ezelőtt akitől béreltük a házat és állítólag rá nyitott a feleségem re és elmonta a szüleimnek most is meg kérdeztük és azt mondta hogy ez nem igaz nem beszélt a szüleimel miért nem hajlandó elmondani amit akkor mondott a szüleimnek szerintem hazudik a feleségem nem tudom kinek higyek

#kinek higgyek.
2019. dec. 27. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2019. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Csak egy gyors kerdes: Nem hullaba mindegy h mi tortent 18 evvel ezelott? Azota minden rendben? Ha igen, akkor ne foglalkozz ezzel.
2019. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt az utóbbi 18 év alatt nagyobb problémád a feleségeddel? Úgy érzed, hogy hűséges hozzád? Ha igen, akkor -kedves Barátom - ne akard a halottat visszahozni a sírjából, hanem ezt a hírt felejtsd el.

Vajon, mit keresett a szobátokban - (kopogtatás nélkül?) a bérbeadó???

Ffi.

2019. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Hűha, ki tudja milyen csontvázak vannak még a szekrényben? Mert ha ezt nem mondják el, akkor erről sem tudnál. Szóval, ki tudja miről nem tudsz még.
2019. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Azt hallottad, hogy azt mesélik, hogy 18 éve állítólag történt valami?

Ne vágjon a földhöz!

2019. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a szüleid azt állítják, hogy 18 évvel ezelőtt történt valami amit a bérbeadó látott, de maga a bérbeadó is azt mondja, hogy hülyeség, sosem volt ilyen? Szerintem a szüleid hazudnak, mert keresztbe akarnak tenni a feleségednek. Milyen amúgy a kapcsolat?
2019. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Ha ez tényleg így volt,akkor van 15-20 éved hogy beadd a válópert.

Meg elvégezd az általánost..

2019. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!