Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párok akik már együtt éltek (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akik már együtt éltek ( nem albérletben)! Ti hitelből vettetek lakást vagy megvolt rá a pénzetek? Esetleg örököltétek a házat?

Figyelt kérdés
Azon agyalok, hogy akik saját házban laknak azoknak hogy telt rá..

2018. márc. 26. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Megszálltuk.
2018. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Budapesten? Ne viccelj. Hitelből. Jól keresünk, de azért 40 milliót nem tudtunk összespórolni, még anyósomnál lakva sem :D
2018. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vett apám nekem egy lakást és egy ideig ott éltem. A párommal viszont kertes házba költöztünk, amihez eladtam a lakást és vettünk fel némi hitelt.
2018. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Elég régóta dolgozom, úgyhogy vettem.

Örökölni nem örököltem semmt.

2018. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Örököltem.
2018. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hitel (amihez azért kell pár millió önerő).
2018. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
munka, minden fillérre vigyáztam majd egy lepusztult tanyát vettem apró pénzért amit elkezdtem felújítani. szép lassan. amire futotta..
2018. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elsősorban Budapesten szálltak el az ingatlan árak, de itt is csak kb 4 éve. Én nézegettem lakásokat annó 6-7 millió forintért, garzon vagy másfél szobás. Most ugyanez 17nél kezdődik, de inkább 20 millió. Nem nehéz kiszámolni, hogy aki annó összespórolt egy pici lakásra valót (márpedig most 27 évesen van 3 millió forintom, tehát korábban se lehetett ez olyan nehéz) , azoknak most brutális haszonnal érdemes eladni a lakásukat. 17-20 millió forintnyi önerővel, meg újabb hitellel pedig tudnak venni házat.


Azok szopták meg, mint pl én, akik anno még tanultak és nem tudtak belevágni, most meg már kb baxhatod, mert mire összegyűjtöd az önerőt az okádék fos garzonodhoz, amire fel veszed a 20 éves hiteled, már mindjárt 50 éves vagy és egyszerűbb család nélkül megdögleni.

2018. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A páromnak van egy garzonja amit kiadott.Közösen vettünk fel hitelt.
2018. márc. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Joval az ingatlanarak elszalasa elott vettem kertes hazat videken 20 percre a varostol, 2 evnyi kulfoldi munkabol. Viszont mellette most alberletben lakunk megyeszekhelyen, a ber 2/3 reszet a munkahely fizeti.
2018. márc. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!