Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, hogyan tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés

Nemrégiben derült ki, hogy megcsalt a barátnőm.. Én borzalmasan szerelmes voltam, és most teljesen össze vagyok törve. Folyamatosan ezen jár az agyam, nemtudok semmi másra gondolni, így egyszerűen nem akarok élni.

Bármiféle tanácsért nagyon hálás lennék, mert bár lehet gáz, de teljesen reménytelennek érzem magam.



2019. dec. 30. 01:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk már együtt, miután kiderült természetesen egyből megszakítottam vele a kapcsolatot.


Egyébként köszönöm mindenkinek a tanácsokat, feldobta a kedvem!

2019. dec. 30. 13:18
 12/16 anonim ***** válasza:
Az is kerdes, hogy csalt meg, mi tortent elotte, mi vezethetett ide. Hatha a kovetkezo alkalommal elobb eszreveszed a jeleket.
2019. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy mennyire szenvedsz kizárólag csak a te agyadban dől el. Én sokat szenvedtem de megértettem, hogy a szakítással csak jobb lehet. Hidd el, lehet még rosszabb is. Nekem a menyasszonyom előbb azzal állt elő, hogy gyereket vár. Tervezgettük az esküvőt és a közös életünket. Aztán bevillant valami nekem és megmondtam neki, hogy tőlem nem lehet terhes. Aztán megtört és bevallotta, hogy lehet mástól terhes. Aztán olyan indokokat mondott, hogy én vagyok a hibás mert ekkor hosszabb időre távol voltam, a pasi először csak ráfeküdt az ágyban, le se vetkőztek, csak hozzá nyomta és lehet befolyt neki de nem feküdt le vele. Abban a pillanatban képzeld el mekkora hányingert éreztem. Elvettem volna a menyasszonyomat más gyerekével ha hirtelen nem kezdek gondolkodni. Oda lett 6 év de még mindig jól jöttem ki belőle mert lehetett volna sokkal rosszabb. Ha elveszem, szeretem a gyereket és majd kiderül, hogy más az apa. Az lett volna siralmas helyzet.

Annyit javasolok, hogy keresd a pozitívumot a szakításban, a lehetőséget, hogy jobb legyen. Kicsit engedni kell az egóból, nem csak a te barátnődet lehet lefektetni hanem másokét is, nem vagy egyedül.

Lépj tovább, jön majd egy komolyabb lány és örülni fogsz annak, hogy most megcsalt a barátnőd. Én is örülök, hogy így alakult mert a mostani párom aki már a feleségem is sokkal de sokkal jobb. Fel a fejjel, menni fog.

2019. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, biztatást. Jó látni, hogy vannak még emberek akik tudnak segíteni.
2019. dec. 31. 17:15
 15/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hogyan tudtad meg, hogy megcsalt, illetve, hogy ő miként szembesült azzal, hogy te ezt megtudtad?
2020. jan. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Màsik nő.
2020. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!