Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem bosszantana ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem bosszantana ha a pártokat folyamatosan hivogatnák és irogatnának neki más nők?

Figyelt kérdés
Néhány hete taxisként dolgozik a barátom, és azóta folyamatosan nők hivogatják, hogy vigye el őket ide-oda. Ajándékokat kap tőlük, energital, csoki, stb. és meghívják kávézni. Van olyan is aki csak céltalanul kocsikázik napi több ezer forintot csak azért, mert állítólag unatkozik. Ez nem egyértelműen annak a jele, hogy akarnak a páromtól valamit? Bízom a barátomban, tudom hogy nem lépne félre, de akkoris megőrjít, hogy ennyire körbe rajongják, és nem tesz ellene semmit. Szerinte nincs ebben semmi kifogásolnivaló, mert ő nem flörtöl senkivel, csak egyszerűen dolgozik.

2019. jún. 4. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Biztos, hogy 'taxis' és nem valamiféle csicskás valami bűnbandában és az "olyan lányokat" hordja utasításra?


Bár reméljük nem...

2019. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha taxis, akkor nyilván fogják hívogatni nők is, hogy vigye őket ide-oda. Az ajándékok nem nagy dolgok, apám buszsofőrként mindig kapott hasonló apróságokat.

Ha az zavar, hogy kávézni megy nőkkel (bár azt nem írtad el szokta e fogadni az ajánlatot, vagy csak hívják) akkor kérd meg hogy ezt ne tegye, mert téged zavar az, hogy ismeretlenekkel ül be kávézni.

2019. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem is bizarr. Elfogadja a meghívásokat?
2019. jún. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De,engem is bosszantana...

Viszont,a legtobb szakmaban dolgozo ferfi,mind ki van teve kisertesnek.Ferjem biztonsagi orkent dolgozik 25 eve,es mindig volt,aki ki akart vele kezdeni...noi kollégai is voltak...

Muszaj megbizni benne,kulonben felorli az idegeidet..

2019. jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De mit tehet ő ez ellen?

Én is a "fix" taxisokat hívom elsőre, de ettől még nem vagyok meleg.

2019. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!