Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek lehet véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet véletlen egybeesés vagy megcsalt?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon jónak tartom a kapcsolatunkat, nem gondolnám róla, hogy megcsal(t), de most egy picit elbizonytalanodtam. Nem rég elment bulizni a haverjaival, amivel nem is lenne gondom, hisz én is szoktam menni a barátnőimmel csajos estét tartani, de elég részegen jött haza és utána napokig túlzottan kedves, nyálas vot, ami nem jellemző rá. Aztán néhány nap múlva nőgyógyászhoz kellett mennem, mert elkaptam valamit. Az biztos, hogy én az elmúlt 4 és fél évben nem voltam senki mással, de az orvos szerint ezeknél a fertőzéseknél nehéz megállapítani, hogy szexuális úton kaptam el vagy esetleg nem-e lappangot már bennem. Na, de több évig és pont egy ilyen alkalom után jön elő? Ő esküdözik, hogy nem történt se azon a bulin, se máskor semmi másik lánnyal. Szeretnék hinni neki, de mégis bennem van, hogy talán részegen képes lett volna rá. Ti mit gondoltok?
2020. jan. 17. 12:11
1 2
 1/17 Hellmano ***** válasza:
100%
Hamar kitudod ugrasztani a nyulat a bokorból nincs más teendőd, mint kész tények elé állítod, hogy a nőgyógyás azt mondta, hogy ezt bizony szexuális úton kaptad el és mivel te mással nem voltál így egyértelmű a dolog. Ha erre nem árulja el az igazat, akkor soha se fogod megtudni.
2020. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt mi nem tudhatjuk, de tényleg elég érdekes. Én is gyanakodnék a helyedben. L
2020. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

nem tudhatod.részegen ha totál kész van valaki és esetleg szembejön egy vonzó másik, akkor az kockázatos, ha tisztán nem is akarná.


viszont azért az nem valószínű, hogy gumi ne lett volna a másiknál.



szerintem azt gondold végig, hogy mikyen amúgy ez a kapcsolat. és ha jó, ha szeretitek egymást, akkor meg azt, hogyha tört3nt valami, akkor akarnád e tudni.


ez kemény helyzet. rendesen rákényszerít, hogy ránézzetek mi ez a kaocsolat mind a ketten.

2020. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első írt jó ötlet. Úgy be kellene vallania.
2020. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
A párodnak vannak tünetei? Ha nem, akkor nem tőle kaptad el.
2020. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy véletlen egybe esés lenne. És még furcsán is viselkedett szóval sanszos h bűntudat. Beszélj a haverjai al akikkel volt, vagy ha durvább úton titokban szeretnéd akkor nézz bele a messngerebe mert megeshet h megdumaltak a csajjal h hallgatnak róla vagy kamu profillal írj rá a sracra h láttad h megcsaltad a bnodet és ez mekkora gerinctelenseg és a elmondod neki (magadnak) h ő nem mondja el. Ez egy kicsit psyhobb mód de következő reakciók is arulkodoak lehetnek ahogy válaszol. Szóval rengeteg lehetőséged van h meg tudd.
2020. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

1-es, nem biztos ez sem. Engem a férjem évekig megcsalt, és sosem vettem észre rajta semmit. Azt mondta, mikor aztán megtudtam, hogy a félre dugás egyik legfőbb szabálya, hogy akkor is tagadj, ha épp rajta kaptak.... Szóval simán tagadhatja így is a srác.

Egyébként nálunk is volt olyan, hogy elkaptam fertőzést, de nem gyanakodtam, gondoltam, nyilvános WC-n nem voltam elég óvatos....

2020. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Pontosan milyen betegséged van? Mert az nagyon nem mindegy. Egy HPV simán lappanghat évekig, anélkül, hogy gondot okozna, aztán egyszer csak kijön egy-két szemölcs.

Meg pl. egy sima hüvelygombát általában nem elkap az ember, hanem kicsit megborul a hüvelyflórája és előjön, nem kell hozzá még partner se.

De vannak olyanok is, pl. a syphilis vagy a tripper, amit azért nem a strandon szedsz össze és nem is nagyon lappang évekig.

2020. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Neki is vannak tünetei, és igen HPV gyanus a doki szerint, de még nincs meg az eredmény. Írtatok nagyon jó ötleteket, a kamu facebookosat lehet megpróbálom.
2020. jan. 17. 12:58
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
A HPV speciel simán lappanghat évekig is. Szóval persze, lehet, hogy megcsalt, de ennyi alapján ezt nem lehet kijelenteni.
2020. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!