Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt valaki ugy hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki ugy hogy azt hitte otthon minden rendben, szep nagy csaladi elet, aztan puff. Kiderult hogy evek ota szeretot tart a ferj?

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van fejjel, feleseggel egyarant
2020. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

1000+1 ilyet ismerek.

Van egy házaspár. Gyönyörűek együtt. A feleség a környék egyik legszebb nője, olyan Kárpáti Rebeka féle szépség. A férj igen jó képű igazi férfi. Akárhányszor látnád együtt őket, azt mondanád álompár. Feszt falják egymást, kicsim így, szeretlek úgy, stb. Aztán a férj egy céges buliba velem akarta megcsalni azt a gyönyörű nőt. Pedig nyomába nem vagyok külsőleg. És elvileg a szex is tökéletes köztük. Ha belemegyek akkor, a férj megcsalta volna velem. De nem mentem bele természetesen. Azóta már van a férjnek más szeretője, aki szinte az én hasonmásom. A házasságuk továbbra is a legtökéletesebb minden barátuk és ismerősük szerint. Csak egyszer olvasna bele a felesége az üzeneteket amiket nekem küldött...

2020. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2020. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

#2


Lehet, hogy tudja, és lásd, tök jól elvannak. Ez csak szex, semmi köze az érzelmekhez, vagy mindennapi élethez. Az én barátnőm is tudja, hogy néha becsúszik egy alkalmi, és kész.

2020. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lachesys ***** válasza:
100%
4, azert azesetek 90%aban nem tud, vagy tudatosan nem tud (aktivan felrenez) a feleseg/baratno.
2020. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy nem tud róla. Nem aza fajta nő aki ilyet elnézne , vagy aki épp nem találna jobbat. Csak durva, hogy olyanokról derül ki mostanában akikről nem is hittem volna. Egyre több ilyet látok.
2020. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
#6 Nem valószínű, hogy idióta lenne. Miért nehéz elhinni, hogy vannak emberek, akik szerint önszívatás lemondani az életről azért, hogy valami sokezer éves erkölcsi normát kielégítsünk (ami sok emberi kultúrának nem is része). Egy dugás nem jelent semmit, kikapcsolódás mint elmenni a haverokkal moziba, vagy akármi. Érzelmileg nem jelent semmit, viszont intenzív feltöltődés, és senkinek nem lesz baja tőle. Persze én sem csajozok orrba szájba, de nem akarok 60 évesen arra ébredni, hogy nem éltem. Ettől még imádom a páromat, de ez teljesen más tőről fakad. Lehet, hogy a nő is élvezi az életet néha. Élvezze csak.
2020. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Ez a Kárpáti Rebeka mióta szép?? Rákerestem most googlén, hát egy kerekfejű babapofi. :) Semmi erotikus nincs benne. Mint egy porcelán baba. Ha ilyen a nőci #74%, akkor nem is csodálom, h hús-vér nőt keres a pasi.

De mindegy is, bármilyen is lehet a feleség, ez nem ettől függ, nem a külsőtől, hanem a belsőtől, ill. a férj belsejétől. A húség döntés. Nem a másiknak, magadnak.

2020. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más típusú, el kell fogadnunk mindenki nézetét. Van aki azt irta itt, hogy ,,élni akar". Oké. És a feleségeddel/pároddal ez megvan beszélve ? Mert ha igen , az nyitott kapcsolat, semmi baj nincs azzal. Mert ,ha haverokkal mész moziba azt gondolom simán elmondod. Ha a más nőkkel való szexet is így elmondod, és a párod ezt elfogadja, akkor minden rendben.
2020. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a feleségek körében ez ugyanúgy előfordul, sőt.
2020. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!