Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az öcsémre azt hiszik hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öcsémre azt hiszik hogy a szeretőm! Mindenkinek magyarázkodjak?

Figyelt kérdés

Mindenki azt hiszi hogy az öcsém a szeretőm. Nagyon jóképű, iszonyat magas (195 cm) srác. 18 éves, de 28-nak nézik mindig. Nem hasonlítunk így elsőre, én szőke vagyok, ő világosbarna. A munkahelyemen is eljön néha hozzám és már hallottam pletykákat hogy megcsalom a pasimat. A szomszédaink is pletykálnak, hogy én egy ismeretlen pasit “fogadok” amíg a párom dolgozik. Mivel értelemszerűen ugyanaz a vezetéknevünk, így gyakran férj-feleségnek is hisznek minket. A postaládára is így van kiírva a név, mert a szüleink kettőnknek vették a lakást. Öcsém fog ideköltözni ha én elvégeztem az egyetemet és ő elkezdi.

Most álljak neki mindenkinek magyarázkodni?


2020. febr. 4. 10:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem apámra hitték, hogy a pasim. Anno néha kirakott a sulinál, ha arra volt dolga, és már ment a pletyi, hogy milyen pasim van. Én csak röhögtem rajtuk, és mondtam, hogy apám volt. Nem kell magyarázkodni, csak amikor valahonnan visszahallod, akkor mondd el nevete, hogy amúgy öcséd, és kész.
2020. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!