Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik hogy egy pasi 4-5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy pasi 4-5 találkozó után szerelmes legyen a szeretőjébe? Vagy csak kábít?

Figyelt kérdés

2020. febr. 18. 15:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
64%
jah, igen, a te kívánságaidat fogja lesni, mert pasiknak az is gáz, ha olyan bénák, hogy a nő nem elégült ki tőlük
2020. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
45%
Most fejezetek be ha megjelentek az érzelmek. Így nem fog mukodni
2020. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer voltam valakinek a szeretoje eletemben, es hasonloan viselkedett velem a ferfi, mint veled. Mi jol ereztuk magunkat egymassal a szexen tul is, igy nalunk is megjelentek az erzesek, ez lehet nalatok is, de ennyire nem reszletezted. Mindenesetre sokat ne lass bele, ha alakul valami komolyabb, az ugyis egyertelmu lesz.

30N

2020. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
78%

"Folyamatosan érdekli mi van velem, mi bánt, mi a véleményem dolgokról. Igen lefeküdtünk egymással.Akkor is mindenben azt nézi hogy nekem, mi a jó,mit szeretnék. Egy pillanatra sem veszi le rólam a kezét. Bújik, ölel, szeretet..."


A felesége/nője mellett. Szóval használ. Gratulálok. :)

2020. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Mindketten házasok vagyunk.... Pont azért találtunk egymásra, mert ugyanaz hiányzik az életünkből.
2020. febr. 18. 18:18
 16/26 anonim ***** válasza:
44%
A sok irigy:) Miért ne lehetne szerelmes? Mert, ti eldöntöttétek?
2020. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem létezik. Nálunk is ez van. A gond csak az, hogy én nem vagyok szerelmes, vagyis nem belé. Viszont kezdek függővé válni tőle, mert ennyi szeretetet és figyelmet még az életemben nem kaptam senkitől. Mi is mindketten foglaltak vagyunk és a jövő még kétséges gyerekek miatt.
2020. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
60%
Én is szoktam beszélgetni és szeretgetni a prostikat akikhez megyek. Ettől még nem vagyok mindbe szerelmes.
2020. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%

HA mindketten kapcsolatban vagytok akkor talán lehet, mert pontosan tudja hogy mik a kapcsolat korlátai és nyugodtan leígérheti a csillagokat az égről az marad az elvek szintjén.

Személy szerint én is olyan szeretői viszonyt tudok csak elképzelni, ahol másik félnek is van kapcsolata, mert akkor nem kell megjátszani magad, a másik fél is pontosan tudja mit vállalsz és nem féltékenykedik, nem balhézik.

2020. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Lux morulus ***** válasza:
68%
Hagyd a sok karogót. Miért ne szerethetne? Ezt neked kell érezned tudnod...nem az itteni válaszolgatóknak.
2020. febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!