Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik hogy egy pasi 4-5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy pasi 4-5 találkozó után szerelmes legyen a szeretőjébe? Vagy csak kábít?

Figyelt kérdés

2020. febr. 18. 15:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
77%
Hajjaj! Egyetlen randi után is lehet az ember őrülten szerelmes! Az igazán vonzó, erős kisugárzású nőkbe nekem mindig sikerült két pillanat alatt szerelmesnek lennem. Persze többféle szerelem van, és az egyes szerelemféléknek is különböző szintjei vannak. Mindenesetre szerelmesen sokkal jobban dug az ember, mint szerelem nélkül.
2020. febr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Biztosan, nekem is adtak már be ilyen dumát, és én, a kis naiv, elhittem. Talán érez az ilyen ember, talán nem, de te akkor sem leszel soha első az életében.
2020. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
86%

Hadd meséljem el, hogy a feleségemet egy szerdai napon ismertem meg, szombaton összecuccoltunk, és azóta is töretlenül imádjuk egymást. Előtte mindkettőnknek meglehetősen viharos szerelmi élete volt, kerestük az igazit, s nem alkudtunk meg félmegoldásokkal.

+60F

2020. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még egyből is bele lehet szeretni valakibe.
2020. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném, ha szerelmes lenne. Azzal nagyon bonyolódik az életünk. Jól érzem magam vele, szeretek vele lenni, szeretem aki mellette vagyok, de azt nem szeretném ha mindkettőnk családja rámenne erre.
2020. febr. 21. 10:41
 26/26 anonim ***** válasza:
75%
Ti most éppen két családot romboltok szét. Minek házasodtatok meg? Gratulálok!
2020. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!