Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adnátok tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron kiferült, hogy férjem beszélget egy másik nővel. Én jöttem rá véletlenül (belenéztem a telefonjába). Mindent vele beszélt meg, még azt is vele akarta, hogy lehet, hogy méhen kívüli terhességem van. (Nem az volt, minden rendben a babával, 32 hetes vagyok). Voltak intim képek is, nyilván ő meg udvarolt neki rendesen. Azóta is rémálmok gyötörnek, hogy megint van valakije. Ma 2x ébredtem sírva emiatt. Egyéblént ő az a fajta...legalabbis az volt, akiből ki sem nézné az ember. Hogyan tegyem túl magam rajta? Nem akarom így leélni az életem, mert bele fogok bolondulni. Próbálom elnyomni, de nem mindig sikerül, időszakosan előjön. Fogalmam nincs mit tehetnék, nem tudok benne megbízni ezzel kapcsolatban.


Még valami..

Tudom, hogy hülye vagyok, de annyira vágyok arra, hogy ugyanezt megtegyem vele, csak hogy érezz mennyire fáj..

De képtelen vagyok rá, nem tudnám megtenni. Gondolom ez is valamilyen szinten normális, csak néha elgondolkozom, hogy tényleg ezt akarom, tényleg így akarok élni ezzel az érzéssel? Egyszerűen nem múlik a dolog, pedig már több, mint fél éve volt. Ha látok is valami furcsát egyből közlöm vele. De ebből persze csak a vita van meg, hogy soha többé nem tenne ilyet stb..

Mégis van egy megérzésem, hogy megint van valaki.

Kérlek ne adjatok olyan tanácsoty hogy váljak el, mert nem szeretnék. Szeretem, mindent megtesz értünk, vele akarok maradni, csak valahogy ezeket a gondolatokat ki kéne söpörnöm a fejemből.



2020. febr. 22. 09:20
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Nincs mindennapos veszekedés..sőt elég ritka

Nálunk is megérezte a gyerek akkor, ezért nem is akarok és nem is beszelgetek ilyenektől mikor ő is ott van.

Inkább befogok a szám vagy lekommunikáljuk írásban

2020. febr. 24. 10:10
 32/39 anonim válasza:

Ami mégjobban növeli a feszültséget, méginkább borul a bili, stb.

Hidd el, átéltem.

Meg kell oldanotok, és meg lehet oldani, de kérlek hidd el nekem ,mint sorstársadnak ,hogy bármennyire is úgy érzed, hogy a pasinak kell megoldania ezt, nem igaz, és közös probléma, közösen kell megoldani.

Ne várd meg hogy mit lép, hogy mikor hív már el sétálni, stb. Lépj te is. Próbálkozz Te is. Kettőtökön múlik.

2020. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Próbálkozom azóta is

De most elhatároztam, hogy akkor innentől még keményebben

Megpróbálom elfelejteni ezt és nem nyúzni a f...ságaimmal

2020. febr. 24. 10:16
 34/39 anonim válasza:

DE csak ha ezt akarod és vele akarsz maradni!


És ne ne nyújd, ne úgy tegyél, mintha mi se történt volna. Hanem érett felnőttként beszéljétek meg, értsd meg Te is kicsit Őt. Legyetek szerelmes, pár, felnőttek!

Tudom ez így abszurd... de a terapeuta... sokat segített.

2020. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Meglatjuk

Ha nem sikerül akkor muszáj lesz elmennünk

2020. febr. 24. 10:23
 36/39 anonim válasza:

Akarod még őt?

Szereted?

Vele akarod leélni az életedet?

2020. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Igen, szeretem és vele akarok élni!

El sem tudom más mellett képzelni magam. Sose néztem más férfira, most sem.

2020. febr. 24. 10:32
 38/39 anonim válasza:

Akkor ne őt okold az egészért, mert bár hatalmasat hibázott, megcsalni nem csalt meg, és a leírásod alapján nem is akart! És hidd el neki ,hogyha ezt megoldjátok, akkro a legerősebb és legstabiabb pár lesztek!

De közösen kell, küzdenetek kell egymásért, és segíteni egymást akár még a másikkal való udvarlásban, kommunikációban is!

Ki kell mondanotok mrie vágytok, mert a másik nem fogja másképpen tudni.

2020. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Ez tény és való
2020. febr. 24. 10:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!