Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsalt?

Figyelt kérdés
1 hete hólyagok jöttek ki nekem odalennt, elmentem nőgyógyászhoz aki megerősítette hogy nemi herpeszem van. Előtte 2 héttel beteg voltam antibiotikumot szedtem, jött a hüvelygomba majd ez a nyavaja. Viszont a volt páromról akivel 3 éve voltam együtt neki volt ilyem gondja. Az exe szólt nekem hogy ilyen baja lett. Nekem eddig soha nem volt semmi csak most. A mostani párommal együtt vagyunk 2.5 éve elvileg monogám kapcsolatba. Igaz korábban találtam a telefonjába olyat hogy a R.Lanyokat böngészte. Akkor volt egy nagy cirkusz is. Ezek szerint a mostani páromtól kaptam el? Neki semmi tünete. Hiába kérdezem semmit nem mond. Ez az első hogy ilyen bak lett eddig még a számon se volt soha semmi. Nagyon el vagyok keseredve

2020. febr. 24. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy semmit nem mond? Nem tud számot adni arról, lefeküdt-e mással vagy sem? 🧐
2020. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet az, hogy a 3 évvel ezelőtti párodtól kaptad el még annak idején, de csak most jött elő? Nem vagyok orvos, tévedhetek.
2020. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
A herpesz amúgy elvileg kijöhet később is, pl ha legyengül az immunrendszered. Így tudom, hogy sokáig "rejtve" maradhat és sokkal később is kijohet
2020. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocs a rossz fogalmazásért, gyorsan írtam *
2020. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt állítja nem volt mással rajtam kívül. De ha belegondolok hogy az exem volt barátnője felhivott hogy ilyen baja lett ezért nem tudom eldönteni hogy mi van. Nekem ez nemrég jött ki. Az oldalt amit böngészett fél éve volt kb.
2020. febr. 24. 12:15
 6/13 A kérdező kommentje:
A 3 év alatt volt igencsak legyengülve az immunrendszerem. Voltam kórházba is és se akkor nem volt bajom max h.Gomba
2020. febr. 24. 12:16
 7/13 A kérdező kommentje:
És azóta se tudom hogy csak böngészte vagy igénybe vette a szolgáltatást
2020. febr. 24. 12:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj, ha nincs ennyi bizalom kettőtök közt. Mert ezek szerint te sem vagy biztos benne
2020. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azóta nincs meg a bizalom amióta ezt mrgláttam a telefonjába
2020. febr. 24. 12:22
 10/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Na, megnéztem ezt az "R.Lanyok" oldalt, amit a herceged böngészett.

Húba**meg... ennyire h*lye nem lehetsz. Mondd, hogy nem.

2020. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!