Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsalt?

Figyelt kérdés
1 hete hólyagok jöttek ki nekem odalennt, elmentem nőgyógyászhoz aki megerősítette hogy nemi herpeszem van. Előtte 2 héttel beteg voltam antibiotikumot szedtem, jött a hüvelygomba majd ez a nyavaja. Viszont a volt páromról akivel 3 éve voltam együtt neki volt ilyem gondja. Az exe szólt nekem hogy ilyen baja lett. Nekem eddig soha nem volt semmi csak most. A mostani párommal együtt vagyunk 2.5 éve elvileg monogám kapcsolatba. Igaz korábban találtam a telefonjába olyat hogy a R.Lanyokat böngészte. Akkor volt egy nagy cirkusz is. Ezek szerint a mostani páromtól kaptam el? Neki semmi tünete. Hiába kérdezem semmit nem mond. Ez az első hogy ilyen bak lett eddig még a számon se volt soha semmi. Nagyon el vagyok keseredve

2020. febr. 24. 11:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10 ezt hogy érted?
2020. febr. 24. 12:33
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ferfiakban sokszor tunetmentes, a mostani parodnak is kene ra valami. Elvileg ha az exed fertozhetett meg kijohetett csak most de ennyi erovel atadhattad a mostani parodnak is aki ha nem kezelik lehet visszafertoz. Uh kuldd el orvoshoz. Sajna nem tudni ezek alapjan hogy hűtlen volt-e.
2020. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
14%

10-ből 9 férfi ismerősöm megnézte már azt az oldalt... te jó ég? Ezen vagy ennyire kiakadva?


Azért mert megnéz valaki egy ilyen website-ot, még nem megy el mindenáron qrvázni.


Ezért kell lezárni a telefont ujjlenyomatos védelemmel, hogy ne turkáljon benne a másik. Vicc, hogy ekkora ügyet csináltok mindenből. Ezért van nekem ujjelnyomatos képernyőzár, saját Facebook, Gmail, bankszámla. Semmi pénzért nem adnám ki a magánlevelezésemet senkinek.

2020. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!