Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon megcsalt vele? Vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsalt vele? Vagy van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

barátommal multkor dumáltunk h régen kinek ki jött be, amig nem jártunk.

Elmesélte h neki kb 2,5éve bejött a haverja csaja, akkor talán járt volna vele,de mostmár csak azt mondja h "jól néz ki" de nem kéne neki, és VELEM JÁR ÉS ENGEM SZERET ÉS ÉN VAGYOK NEKI A TÖKÉLETES, NEMIS KÉNE NEKI MÁS.

Én ismerem a csajt, bemutatott neki is meg a havernak (pasijának is)

Olykor mégis eszembe jut hogy mivan ha volt köztük valami, azt mondta "Hidd el ha lett volna valami elmondtam volna, vagy elmondanám, de még a kezét se fogtam meg"

Meg nagyon féltékeny vagyok...mindig összeesküvés elméleteket gyártok. Fent volt neki a csaj msnen, olykor dumáltak, de nem tudom rábizonyítani semmivel hogy húú megcsalt, vagy jártak.... de mégis ha erre gondolok görcsbe van a gyomrom és mindig ezen a témán lovagolok.


2012. febr. 13. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
"Elmesélte h neki kb 2,5éve" Elötted volt jóval. Lépj már túl rajta! ha járt is volna vele akkor se pattoghatnál
2012. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem a gondod-egyrészt ha jártak,régen volt,miért baj?

Másrészt ha már beszélgettetek a múltról,és erről a csajról,, miért ne mondta volna el.

Ne csinálj magatoknak feleslegesen gondot és feszültséget!

2012. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nemis jártak, meg semmi. csak hihetetlen h bejött neki a csaj és nem volt köztük semmi
2012. febr. 13. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal!

Szerintem nyugodtan hihetsz a párodnak.Egyébként ha lett volna köztük valami,neked akkor sem lenne okod most ezen lovagolni,mert akkor még veled nem volt együtt a párod.

Neked talán nem volt egyetlen pasid sem a mostani előtt?Mert ha volt,akkor ilyen alapon a barátod is féltékenykedhetne az exeidre,akiket már rég elfelejtettél.

Fölösleges ilyen paranoiával elrontani egy jól működő kapcsolatot!

22/L

2012. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokadjára írod már ki ugyanazt a kérdést.Lassan mondom, hogy te is megértsd: b.u.t.a..v.a.g.y,
2012. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan,neked a barátodon kívül,soha egyetlen pasi sem tetszett??Nem értem miért csinálsz bolhából elefántot!

Nekünk volt már olyan is a párommal,hogy mentünk az utcán és elment mellettünk egy csinos lány,erre a párom megjegyezte,h milyen jó nő,ez fordítva is volt már,hogy én mondtam neki,hogy ez vagy az a pasi milyen jóképű.

Mindennek a bizalom és az őszinteség az alapja!

2012. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha volt is köztük valami régen-bár nem értem miért nem hiszed el a párodnak, hogy nem volt,ahhoz neked semmi közöd még nem volt, tehát nem megcsalás.
2012. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!