Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan aki elvált a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki elvált a szeretője miatt és megbánta?

Figyelt kérdés
Két gyerekét egyedül nevelő,szegény körülmények között élőn, sokkal fiatalabb lány, aki már volt szerető rossz előjel?

2018. jan. 8. 09:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%
Édesapám megbánta, azóta is hivogatja anyum, baromi szánalmas. Kellett neki a fiatalabb nő, a megcsalás, most ugyanoda került, az a nő is szült, ott van most 60 évesen a páréves féltesómmal, kezdhet mindent előről, látszik, hogy megfáradt, hogy vissza akarna hozzánk jönni.
2018. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
91%

Első.Átérzem a dolgot.Anyudnak üzenem,vissza ne fogadja, ha megkapta,hagy vigye.megérdemli a papád...pelenkázzon csak, meg szaladgáljon a kisgyereke után...Anyud meg fogjon egy pasit, hagy egye a fene érte a volt férjét...


Kérdező, te vagy a szerető?nem nagyon tudom értelmezni a magyarázatot amit írtál...

2018. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Miért,mi történt apád új kapcsolatával?


A házas férfi vagyok.

2018. jan. 8. 09:57
 4/46 anonim ***** válasza:
87%

Az exférjem. ;)

Gyorsan véget ért a hatalmas szerelem. A kislány nem vette számításba, hogy két gyerek után gyerektartást is kell fizetni, így a jó fizetésből bizony kevesebb marad, mint a minimálbér. Illetve nem tudta szegényke, hogy a házból semmi se jár, mivel az házasság előtt is az enyém volt.

Nem mondták még ki a hivatalos válást, mikor elkezdte pedzegetni az exem, hogy most jött rá, mit veszített el, kezdjük újra, meg egyebek. Mikor megtudta, hogy nekem is van valaki, majdnem felrobbant.

Úgyhogy ő most az anyjával lakik, mert egyedül nem tud fenntartani egy albérletet, egy 40+ csóró pasas mégsem olyan kapós, mint gondolta, és rendszeresen kiakad, hogy mi két fizetésből, a gyerektartásból meg a három gyerek utáni kedvezményekből (van már egy közös) milyen jól élünk.

Tavaly volt valami nője, de csak addig, amíg nem kezdett hisztizni a láthatások miatt, hogy nincs egy szabad hétvégéjük kettesben. Aztán az is lelépett.


Félévente szondázza a gyerekeket, hogy mi lenne, ha kibékülnénk, de már ők is csak röhögnek rajta.


Tudod, mi a legszebb az egészben? Az, hogy ő nem akart se válni, se költözni. De lebukott, hogy félrejár, én meg kidobtam. ;)

2018. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
84%

Tehát eltartót keres a pipike, és nincs abban a helyzetben, hogy válogasson.

Neked meg pinavakságod van, mert fiatal.

Gondolom, a két gyerek két apától van. Nem baj, majd szül neked egy harmadikat.

Hogy él szegény körülmények között? Kap gyerektartást, családit, adókedvezményt. Van munkája? Vagy csak valami alibi meló minimálbérért?

Milyen közös életetek lenne? Hol laknátok? Milyenek a gyerekei? Neked van gyereked? Milyen a házasságod?

Csak a fentiek ismeretében fogod te még azt is bánni, hogy megismerted! Ha tőled várja, hogy jobbra fordul anyagilag az élete, mindent meg fog tenni, hogy elváljatok. Ki fog teregetni mindent az asszonynak. Már csak bosszúból is, ha kidobod. Vagy gyorsan bejelenti, hogy terhes, de kicsúszott az időből. Akkor is jól jár, ha csak gyerektartást fizetsz, neki meg ott a sok kedvezmény.

Sok sikert!

2018. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Nekem is van egy 10 éves fiam,aki után fizetnem kéne, de nyílván nem sajnálnám a gyerekemtől. Nem mondom, hogy rossz a házasságunk, csak már 14 éve együtt vagyunk,nem olyan mint az elején,a feleségem 42 éves, nyílván jobb egy frissebb,fiatalabb,viszont csak egy közös gyerekünk van, és diplomás,értelmiségi.


A barátnőmmel sokkal jobb,24 éves, de szakmunkás, munkanélküli volt,míg nem ment gyesre, a volt pasija nem ad neki gyerektartást,albérletben lakik.


Az anyagiak miatt aggódom én, jól keresek,de fizetni belőle a gyerektartást és eltartani 3 embert,köztük egy 1 éves babát nehéz mutatvány lenne belőle. A ház és minden közös, felezni kéne, nagy értékékről van szó.


Arra nem akarok gondolni,hogy a barátnőm elhagyna ha romlana az anyagi helyzetem, vagy bekavarna,de számolnom kéne vele?


Ráadásul szerintem gyanakszik a feleségem is,a napokban egy reggel rajta kaptam,hogy a telefonom nézegeti,azt mondta le akart tölteni valamit, de az övé lefagyott, viszont az előzmények ugyanolyan üres volt,ahogy én hagytam.

2018. jan. 8. 10:43
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Faterom. :D amikor beszélt anyuval, elmondta, hogy mennyire bánja az egészet és nem így csinálná ha elölről kezdhetné.

Összejött egy kisgyerekes nővel, aki (gondolom) tudta, hogy van egy marha nagy ház és autó stb. Csak faterom elfelejtette megemlíteni azt a fontos tényt, hogy a házhoz neki semmi köze és nem jár a fele.

De akkor már mindegy volt, azóta is együtt vannak, mert anyu közölte vele, hogy ide be nem teszi a lábát többet.

Gondolom nem lehet élmény közel a 60hoz egy óvodás korú gyereket nevelgetni, ami nem is az övé...

2018. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
87%
Mekkora dgy gusztustalan állat vagy! Azért csalod a feleséged, mert 42 éves és jobb egy fiatalabb? Ne felejtsd el, hogy te is kopaszodsz, őszülsz lassan, hamarosan a cerka sem fog úgy állni, ahogy 20 éves korodban. A 10 éves fiad is nyilván büszke lesz arra, hogy mekkora férfi az apja. Mindent el fogsz veszíteni egy huszonéves picsha miatt, akinek csak azèrt kellesz,hogy eltartsd a zabigyerekét.
2018. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Ez az,neki is van már egy 1 és egy 3 éves gyereke mástól,az én fiam meg biztosan az anyjánál maradna.Nehéz döntés...
2018. jan. 8. 10:55
 10/46 anonim ***** válasza:
95%

;D

Tehát nehéz eldönteni, hogy jó-e az neked, ha egy csóró, léhűtő fiatal pichával vagy, akit neked kell eltartani, miközben a vagyonod fele elúszott? Nem vagy egy nagy IQ-nindzsa, azt meg kell hagyni.

Biztos tök jó lesz két neveletlen zabigyerekkel újra végigcsinálni a dackorszakot, miközben a fiad kamaszodik és gyűlöl téged.

Segáz. Majd a feleséged beadja a válópert, aztán nem kell tovább tipródni. Azt írod, hogy okos nő és gyanakszik. Szerinted milyen következtetéseket vont le abból, hogy törlöd az előzményeket? XD

Neked meszeltek, azt ugye, tudod?

2018. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!