Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most komolyan. Létezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan. Létezhet hetero férfi és nő között csak barátság?

Figyelt kérdés
A barátnőmet felvették a munkahelyre ahol a barátom is dolgozik. Vagyis hogy ő szerezte neki a munkát. Amióta,mondhatni együtt dolgoznak,görcsben van a gyomrom mert sokszor van hogy együtt jönnek haza és még facebook-on is irogatnak. Már enni sem tudok. Ők azt mondják hogy csak barátok de valahogy nem tudok hinni ebben.

2020. márc. 12. 21:33
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
81%

#21 "Barátságból lesz a szerelem. Nagyon gyakran."

A "nagyon gyakran" nem azt jelenti, hogy mindig, és minden esetben.

Igen, volt már példa rá. Meg a fordítottjára is. Az élet nem egy kőbe vésett valami. Az érzelmek változhatnak, és akár egymásba is átalakulhatnak. De ez nem bizonyít, vagy cáfol semmit. Ha én szerelmes vagyok, akkor akár Palvin Barbi is twerkelhetne előttem, tök hidegen hagyna. Nyomulhatna rám bárki, ha valakibe szerelmes vagyok, akkor csak belé vagyok szerelmes, és nem akarok sem ideiglenesen, sem maradandóan lecserélni.

Persze, a szerelem is változhat. És mondjuk a bizalmatlanság pont olyan dolog, ami durván le tudja rombolni a szerelmet. De ha nem azon munkálkodnál, hogy minél jobban kinyírd ezt a kapcsolatot, és ha egy legalább alapszinten hűséges FÉRFIT fogtál ki, akkor semmi okod pánikra.

2020. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
82%

#30: nem tudom, és nem is akarom tudni, hogy milyen társaság lehettek. :D

Nekem van 4 nőnemű barátom. A munkahelyi legjobb haveromnak egyről biztos tudok, hogy van. Másik munkatársamnak kettő. És nem, nem dugja őket, arra ott van a barátnője.

Lehet, hogy a te "kulturális" környezetedben ez lehetetlen, de érzelmileg fejlettebb körökben ez nem egy ritka dolog.

2020. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
30%

na most ha megtartanak egy bizonyos távolságot azaz ismerősi szinten vannak... ahol max a munkahelyen beszélgetnek de ott is inkább a munka miatt...

de amugy nincs! mivel ez mind biológiailag mind pszichológiailag és mind evolúcióilag befolyásolja!

először is: lényegtelen hogy kezdetben nincs semmi előbb utóbb a folytonos közelség kivált olyan hatásokat amik megváltoztatják az egymásról alkotott képet azaz kezdetben még csak egy egyszerű személyt láttak de később meg már egy potenciális partnert... ez az evolúciós része...


másodszor:férfi meg nő van nemi szervük jól érzik magukat egymás társaságába szóval felébred a biológiai óra ami szexuális vágyakat kelt

ez a biológiai része...


harmadszor:mivel mindennap szinte találkoznak beszélnek meg ugymond jól érzik magukat egymással ezért a szerelem-kapcsolat érzetét kelti a dolog amitől tévesen ez fog kialakulni tudat alatt!

pszichológia....


egyszóval nincs ja de van!

meleg srác és leszbi csaj között! mivel ott nincs szexuális vágy se pedig romantikus vágy...

2020. márc. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
39%

Letezik

A barati korben vannak ferfiak es nok is

Nem fekudnenk ossze egymassal.

Ez a 6os kor mar 25 eve megvan es mindenben szamithatunk egymasra

2020. márc. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
70%
Én azt gondolom, hogy az egyik fél mindig többet érez, mint barátság. Ugyanakkor a hûség döntés kérdése. Ha a barátod szeret és tisztel, nem fog megcsalni.
2020. márc. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 Lazy Lover ***** válasza:
51%
33 véleményét osztom
2020. márc. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
58%

# 33-asét én is így látom.

És bocsi, még "csak" 29 vagyok, sok férfi kollégám van, jól kijövünk, mert bírom a pasis humort ( csak nők között eret is végnék), de sose volt olyan, hogy ne akartak volna többet... Ha nem rajtam múlt volna.


Volt, hogy csapatépítőn 3-an próbálkoztak alkoholos állapotban be, pedig tudják, hogy évek óta van párom(!)... Egyszerűen bár bírom a férif haverokat, de mindig többet akarnak gy idő után.


Csak én erre már úgy 16-18 évesen rájöttem, és nem si erőltetem túl: magyarul a pasi haverokkal sosem fogok olyan közeli kapcsolatot tartani, mint a női barátnőkkel... Meg kell tartani a határt.


És őszintén: főleg a nők tartják a határt, egyik kollégám nyíltan meg is mondta: ő ismer magát, és nyilván ha mindketten kapcsolatban lennének egy csak haverral, nem próbálkozna be, de ha olyan helyzet állna elő, hogy a csaj haver bepróbálkozna, nem tudna nem-et mondani.


Én nem tudom, aki azt mondja neki sikerül, vagy totál vak, vagy abszolút nincs feléje tényleg vonzalom a pasi haverok részéről.. Nekem pl betett már pár ilyen bepróbálkozás, meg "véletlen" kézmegérintések, tovább már nem is megyek..


Az tény, hogy ezek csak haverok, és NEM barátok, de nyilván ezért is tartom azt a bizonyos távolságot: barátság úgymond soha nem is lesz. ÉS nem miattam, hanem mert ha én elkezdek egy kicsit is figyelmességet, kedvességet sugározni egy férfi felé, akkor az a férfiből nem barátság érzést vált ki.. Az meg pláne nem megy ha közben folyton látják bennem a nőt ( és látják mert bókokat is kapok meg dícsérnek). Hát hogy lenen itt ezeknél csak barátság? :)


Ez nem rejtett panaszkodás, én tényleg irigylem azokat, akiknek ez beválik. meg tényleg ha mind2 kapcsolatban van és nem akar félremenni, akkor nem kell úgy félni, mert időben kapcsolnak ott nagy eséllyel..


De a helyzetedre kérdező azért megjegyzem, hogy mit takar a munka utáni messenger beszélgetés? Minden napos?


Abba szerintem nincs még semmi, hogy együtt mennek-jönnek ( gondolom útba esik), meg nyilván beszélnek bent. De mi a fitty fenének kell még munka után is, délután/este is trécselgetni rendszeresen?


HA csak 1-2x fordult elő, ne parázz ettől szerintem mág mindig, a viszont ennyire szorossá válik ez a jó viszony, hogy ez rendszeres meg elég gyakori lesz, akkor jelezd feléjük a nem tetszése, hogy talán ennyire nem kéne barizni.

2020. márc. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 Lazy Lover ***** válasza:
69%
Nem kell itt az álszent duma 1 férfi azért haverkodik csajokkal hátha be tudja tenni neki max akkor van ilyen ha az egyik fél homokos
2020. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
29%
Lehet. Nekem is van több hímnemű barátom de férfinek csak a párom férfi. Ez valami pára nálatok és a bizalom hiánya ráadásul baromi sértő ha megkérdőjelezitek az írántatok való kizárólagos szeretetet.
2020. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 October15 ***** válasza:
43%

Amúgy kérdem én akik szerint nincs férfi és nő / fiú és lány vagy ezek bármilyen permutációja közt barátság azok így mégis milyen érzelmi, műveltségi, egyáltalán emberi szinten állnak? :D Mármint biztos van az a lehetőségekben és képességekben erősen korlátolt réteg akinél túl nagy falat a kettő külön választása de ne rángassatok már le mindenkit a saját hányingertkeltően alacsony szintetekre. :)


Igen, a barátság egyes esetekben átalakulhat szerelemmé, ahogy akármilyen más ismerettség. Mármint a 436. random lányhoz sem úgy mész oda hogy szerelmes vagy nem? :D Ettől még nem lesz lehetetlen meg predesztinálva a félreqrás meg ilyen hülyeségek.

2020. márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!