Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan akinek szeretője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek szeretője volt, és megbánta?

Figyelt kérdés
Idővel rájött,hogy szereti a párját,és vele akar lenni?
2020. márc. 23. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Szánalmas dolog ez.
2020. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

Nem, életem legjobb döntése volt. Kiélhetem a kicsit perverzebb vágyaimat, így a feleségemmel sem veszekszem emiatt.

Szóval win-win 😊

31 F

2020. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Én nem bántam meg. Legalább megtudtam, milyen is a jó szex. Elvaltam a férjemtol. Ő is megerdemli, hogy olyannal legyen, aki szereti, tiszteli. Most egyedülálló vagyok, de még mindig jobb, mint szenvedni egy rossz házasságban.
2020. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Így legalább van nemi életem.
2020. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez a kettő üti egymást, hogy félrelép aztán rájön hogy szereti a párját. Ha már valaki eljut addig hogy félrelép akkor nem tiszteli, nem szereti a párját egy kicsit sem...
2020. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

A szereto azert nekem bonyolultabb lett volna, mert nemcsak szexualitas. Nekem egy rovid idoszakban alkalmi szex volt, es ez megmentett mindkettonket. Csak a szex miatt valtam volna el ugy, hogy tonkremegyunk mindketten. A legjobb baratok es tarsak vagyunk, ezer szallal kotodunk egymashoz.

En mar meg is mondtam neki elotte, miert akarok valni, mielott megtettem volna. Mar szinte gyuloltem es irtoztam tole, mintha o tehetne rola, hogy az aszexualis hosszu evek utan iszonyu erosen felebredtek a vagyaim, de nem iranta. Masmilyen ferfitipus irant.

Tehat tud is rola es nem akar tudni. Ha tehetnem, felrelepnek a jovoben is.

Most egy csapat vagyunk az osszezartsagban, jobban szeretem, mint valaha. Nincs szex koztunk, de ez masik tortenet.

2020. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért bántam meg, mert rájöttem, hogy szeretem a páromat, hanem mert rájöttem, hogy csak menekültem a szeretőmhöz és nem szerettem. A páromat már nem szeretem férfiként, emberként jól el vagyunk, de szex nincs évek óta egy nagy konfliktus után. Ez már csak lakhatási érdekközösség. Szóval nem is gondolom megcsalásnak, hogy pótoltam a nem létező szexuális életemet. Ha rákérdezett volna, simán elmondtam volna, de így, hogy nem tudunk egyelőre szétmenni, mert pl. neki nincs hova, nem gerjesztettem a feszültséget azzal, hogy nyíltan szeretőzök. Viszont mint mondtam, a szeretőm miatt megbántam, mert ő többet érzett és én nem tudtam viszonozni.
2020. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem bantam meg!!!!
2020. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs olyan.
2020. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Régóta rossz volt a házasságom a férjemmel, amikor képbe jött a szeretőm. Ezután jobban eltudtam viselni az otthoni légkört. Szinte lebegtem a boldogságtól. Most viszont rájöttem, hogy ez csak egy álomvilág. A szeretőm sokkal jobban kötődik a feleségéhez mint én a férjemhez.Miatta nem váltam el! Azt az illúziót keltette mintha lenne valakim. Most viszont elválok. Azt sajnálom, hogy régen megléphettem volna ezt, ha Ő nem beszél le mindig. Már régen egyedülálló nő lehetnék, talán saját élettel. Igen azt hiszem én megbántam.
2020. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!