Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom 18 évvel idősebb mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máricza kérdése:

A párom 18 évvel idősebb mint én, két gyerekünk van, több mint 14 éve vagyunk együtt, és ő lassan 1 éve megcsal egy 28 évvel fiatalabbal. Szeretem, vissza akarom kapni, de minden közeledésem még nagyobb ellenállást vált ki belőle. Visszajöhet?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 19:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg olyan mint egy matek példa : )

Mindenki félreértette, mert a férjnél 28-al fiatalabb az új nő. Nem a feleségnél. (csak nem írta kinél)


Így az eredmények:

kérdező kb. 33,

férfi kb. 51,

szerető kb. 23.

ha legalább nagykorú volt a kérdező amikor összejött a férfivel és a éveket egész számban nézzük.

2020. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy, hogy számoljuk, akkor is kamu.
2020. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem kamu. A férjem 65 éves, én 47, a másik 37. És vicc, de a férjem most "jó parti". Nyugdíjba ment, viszonylag magas a nyugdíja, mellette dolgozik. A nő még kis jövedelmű. Neki is van az előző házasságból egy gyereke. Amikor összejött a férjemmel, még a volt férjével egy családi házban élt, csak külön emeleten. Aztán bérelt egy másik házat. Az exétől tudom, hogy egyedül egy kis lakás bérlése is komoly gondot okozna neki. Szerintem már akkor arra utazott, hogy a javát a férjem fizesse. Nem közös a bankszámlánk, de múltkor elölhagyta a bankszámlakivonatot, amiből láttam, hogy csak a nyugdíja megy már erre a számlàra. A fizetését vagy másik számlára utaltatja, és abból ad, vagy egyből a nőnek. És szentül hiszi, hogy ő olyan klassz pasi, hogy a nő halálosan szerelmes belé. Hozzáteszem, a férjem potens. Mielőtt a nő lett, hetente 6-szor, 6-szer éltünk házaséletet. Még is mondta, hogy ki volt elégítve, ez nem volt probléma. Ez más. És fiatalabb.
2020. ápr. 8. 07:58
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát kár volt a fiatal éveidet egy ilyen vén f..szra tölteni.
2020. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
sajnálom, van rá esély,hogy visszjön. de én nem tudnám visszafogadni.
2020. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%
80-90% visszajön, de hagyd a papit a fiatalabbra, hadd essen pofára, mert OK. most a nőnek jól jön a férjed pénze, de ha jobban megismeri, majd ő bacca ki az életéből. Na akkor jössz te és a 2 szék közül a pad alá fog esni. Légyszi használd az eszedet és ne törődj ezzel a féreggel aki ellopta a fiatal éveidet, az ilyen embernek csak addig kell a nő, amíg szép, csinos és fiatal. Még 47 éves vagy, még élhetsz, veled ellentétben ő 65 éves és hát nyugdíjas (nem akarok ezzel másokat sértegetni). Az új szabályok szerint most vásárolni sem mehettek együtt. Sírd ki magad és 1 év múlva meglátod, hogy te is másképpen fogod látni ezeket. Nincs szükséged egy ilyen semmirekellőre. Még annyit, hogy ha elválsz, okosan tegyed!
2020. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
Nyugi, ha ez igaz, 10 éven belül az öregek otthonába teszi be ez a nő, feltéve, ha még egyáltalán együtt lesznek. De szerintem csak lenyúlja pénzzel.
2020. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez elég carügy...A férjed most mit szeretne,külön is költözni,vagy csak félreizélgetni jár el?A gyerekek mennyi idősek nálatok? Ha heti 6 x szexeltetek,és már 1.5 éve megcsal,nem vetted észre korábban? Gondolom csak megritkultak az alkalmak ha már máshol is szexelt..
2020. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Volt egy kisebb keringési problémája tavaly február végén, ezért állt le a szex. Akkor kezdett erre a nőre fókuszálni. Láttam, hogy "dürrög" neki, hiszen ott voltam. Mondtam neki, azt mondta, hülyeség, ők nélkül vagyok féltékeny. Aztán május elején jöttek össze. A gyerekeink 9 és 4 évesek.
2020. ápr. 10. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!