Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőként mit tudok tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőként mit tudok tenni azért, hogy ne bukjon le a házas fél?

Figyelt kérdés

A házasságukban egyedül a szexuális igényeik nem stimmelnek, néhány órát "lopni" is nehéz ebből kifolyólag, viszont sem a házas fél,sem én nem szeretném, hogy ha lebukna, mindketten rosszul járnánk vele.


Akik voltak már hasonló helyzetben, mire érdemes odafigyelni, hogy elkerüljük a lebukást, azon kívül, hogy pl messziről kerülünk minden helyet,ahol a házastárs megfordul, közösségi oldalakon semmiféle kontakt nincs köztünk, illetve én le is tiltottam minden elképzelhető felületen mindkettejüket. A való életben még milyen egyéb apróságokra érdemes figyelni?


(Megelőlegezem, hogy tudom, hogy szörnyetegek vagyunk, a poklok poklában együnk majd az örökkévalóságig, és köpjek fel, majd álljak alá, nem szükséges ezt részletezni)


2020. ápr. 10. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Elég butus szerető vagy :D

A szerető csináljon meg mindent például bass.za meg a seggedet szárazon és szarj.on a szádba.

Igy tudsz neki a legjobban segíteni.

Szívesen.

2020. ápr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Előbb utóbb úgyis kiderül minden.
2020. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

A rutin jön az évekkel. :-)

Ne aggódj, nyilvános helyen ne nagyon mutatkozzatok, és nagyjából ennyi. Házas félnek legyen egy plusz e-mail címe, amit csak "inkognitó/privát" módban használ, és akkor nem lesz gond.

2020. ápr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Drukkolok, hogy minden jól alakuljon...és lebukjatok a p..ába! Ez az egyik leggerinctelenebb dolog a világon, megcsalni a házastársat, vagy a barátnőt/barátot, vagy szeretőnek lenni. Ilyen emberek, vagy mik ezek, minek vannak a világon?
2020. ápr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 az valóban felettébb jó lenne, ha lebukna, a házassága megromlana, ennek ellenére együtt maradnának egy sz@.r, a megcsalás miatt feszültségekkel teli kapcsolatban, a házastárs szenvedne, a szeretőmnek és nekem is érvágás lenne, mekkora idill...


Így legalább nincs otthon konfliktus köztük a szex minősége miatt, rendeződnek a gondjaik, illetve én is, és a másik is megkapja,amire szüksége van. Szeretném, hogy ha ez így is maradna, úgyhogy továbbra is szívesen fogadnám a tanácsokat azoktól,akiknek van tapasztalatuk, vagy ötletük.


Szenny emberek vagyunk, oké, de egyikünk sem lesz szent attól, hogy ezt szajkózzátok.

2020. ápr. 11. 01:24
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Egyedül a megcsalt félt sajnálnám, hogy nektek mekkora érvágás lenne, mennyit szenvednétek az egyáltalán nem hatna meg.
2020. ápr. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Alibi jó legyen. Csak akkor írj neki, akkor hívd fel,ha ő jelzi, hogy biztonságos.

Ennyi. Ne izgulj az itt írók miatt. Senki nem tudja, hogy mit hoz a holnap.

2020. ápr. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Megírod neki, hogy többet ne keressen, itt a vége, fogadja el.

Szívesen!

2020. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
51%

FÉRFI vagyok, profi.


Na figyelj, és mentsd el!


- Te NE hívd/írj neki! Csak VALÓDI VÉSZHELYZETBEN!

- Kamu néven írjon a telefonjába!

- Ne okozz fizikai sérülést! Szívás, harapás, rúzsfolt,...

- Ne menjetek nyilvános helyekre!

- VÉDEKEZZ!!!

- Ne keresd a melóhelyén, a hobbija helyén, pláne ne odahaza!

- Ha nyilvános helyen találkoztok, véletlenül, akkor NEM ismered!

- SENKINEK ne beszélj róla! NEM, a legjobb barátodnak pláne nem!

- SEMMI közös kép/videó!


Szívesen!

2020. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Aki egyetért ezen tettel és a tetteseket bíztatja, tanácsokkal látja el, az tettestársnak minősül.
2020. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!