Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tálaltál már ki szeretőként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tálaltál már ki szeretőként?

Figyelt kérdés
Mi lett a történet vége ?
2019. nov. 14. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem. És mit érnék el vele?


Inkább kiszálltam. Nagyobb büntetés neki, hogy azzal marad, akivel eddig se volt jó.

2019. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Sosem voltam szerető, de szerintem én kitalálnék.


Nem hagynám annyiban a hitegetést...

2019. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Ma nagyon sok a kitálalásos kérdés :) gondolom a Kérdező nem elégszik meg a válaszokkal.

Nem tudtam róla, hogy felesége van, csőbe húzott, ügyesen takarta a magánéletét, semmi nyoma neten. Amikor megtudtam, egyszerűen megmondtam, hogy tudom, hogy feleséges van, ha nem akarsz bajt a fejedre, többet nem keresel. Nem keresett.

Én nem mondtam semmit, mert úgyis fog valaki mást talápni, aki szétteszi neki a lábát.

31N

2019. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Volt egy csaj, akivel kavartam. Ő azt adta elő, hogy nincs pasija, aztán mégis kibukott, hogy de, van. Nem akartam folytatni vele semmit, de ő akarta volna. Hát, amíg megvolt az a pasi, néha próbált velem beszélgetni. Ilyenkor először mindig jó arc voltam vele, kicsit újra és újra megkedvelt, aztán mindig előadtam, hogy kéne beszélnem a pasijával. Szegény jobban rettegett attól, hogy bármikor lebukhat, mint attól, ha egyszer kitálaltam volna. :D
2019. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem, mivel férfi vagyok és örültem, hogy volt szex.
2019. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Igen, a nő megígérte, hogy kidobja a férjét, hazudott... Én elvittem mr luzernek lementve, kinyomtatva mindent az majd további szép estét kívántam neki. Azóta szétköltöztek és ez a csajnak nem jött jól. Sajnos a fagyi visszanyalt.
2019. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Barnabas333 ***** válasza:
85%
Egy csomószor mindkét fél kapcsolatban van, minek tálalna ki bárki is?
2019. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Mr lúzer?


Nőként mondom te vagy a lúzer!

2019. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem tálalnék ki, és ez annyira kamu hogy “csak azért hogy szegény párja megtudja kivel van együtt”. Rettenetesen állszent. Akkor nem sajnáltátok mikor lefeküdtetek a párjával? :D

Az ilyen kitálalós sztorik csak a bosszúról szólnak, mert jobb ha a másiknak is szar ha már nekünk az.

Persze az más téma ha valaki nem tudott arról hogy akivel éppen van annak van párja csak eltitkolja.

2019. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem voltam szerető, de próbálkozott nálam 40 körüli, családos, házas pali a munkahelyemen, állandóan tapadt, udvarolt. Addig úgy tettem, mintha tetszene, amíg elég bizonyíték összegyűlt, és végül kitálaltam fb-on mindent a feleségének. Persze én voltam a kis 24 éves qrva, aki csak egy kis szexre kellett volna, mert kongok belül az ürességtől, neki az asszony az igazi és a család a mindene. :D Hogy is képzelem, hogy beletenyerelek az életébe, azt sem tudom, milyen súlya van, nem tudom milyen kötődni egy családhoz, mert csak egy kis feminista ribizli vagyok, aki annyit sem ér, mint egy guminő.

Na mindegy, szerencsére elvált az asszony. Az iránta érzett szolidaritásból tálaltam ki.

2019. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!