Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalás? Elmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Elmondjam a barátnőmnek vagy ne? Szar ember vagyok ettől?

Figyelt kérdés

A baràtnőm döntésképtelen, és összejàrt az exével, mellette volt egy másik pasi, akivel hivatalosan nem is voltak együtt, meg a csajszi az inkább terelt a talikra. Tudtam minden dolgáról. Ez az utóbbi pasi engem mindig faggatott, hogy tudok-e valamit a csajról. De sosem mondtam neki semmit. És a baràtnőmnek se, hogy a pasi megkeresett. Aztán lett egy buli, amin ezzel a sráccal lefeküdtem. Bűntudatom van, a barátnőm miatt, bár tudtam hogy nem igazán akar a sráctól már semmit. Nincsenek is együtt, egyéb okok miatt a kapcsolatuk is megszakadt. Én alkalmanként beszélek a sráccal, de én sem akarok tőle semmit.

Ez most megcsalás, vagy nem? Vagy legyen bűntudatom, vagy ne? Elmondjam, vagy ne?

Szar érzés.. (A szex se volt a legjobb)


2020. ápr. 14. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
* régebben szeretett volna vele járni javítva mert ujra olvastam hogy nem kavart a padival mert a pasi csak terelgette a talikat
2020. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igen, ahogy írtátok senki nem volt kapcsolatban..

Bocs a kérdés besorolásért, annyira nem vagyok gyakorlott GYK felhasználó, gondoltam ide passzolni fog.

2020. ápr. 14. 21:52
 13/17 anonim ***** válasza:
* pasi is javítva 😃
2020. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez inkább barátok, barátság vagy emberi tulajdonságok kategória. 🙂
2020. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás a srac részéről. De nem szép dolog a te részedről.

Pont nem azért meg megtetted,hanem amiért titkolod.


Ha igazi barátodnak tartod akkor szerintem mond el neki,mert ha mástól tudja meg az sokkal rosszabb.

2020. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen nehezen érthetően megfogalmazni egy kérdést?
2020. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis gerinc benned, akkor elmondod.

Akkor vagy sz** ember, ha továbbra is titkolózol.

2020. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!