Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek vissza fog jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vissza fog jönni a gyerek miatt, ha jól tudom hogy ott van nála a szeretője?

Figyelt kérdés

A férjemmel április elején szétmentünk, azóta ő elment albiba, és mint megtudtam : nem egyedül van ott.... Ma amikor számon kértem, azt mondta hogy nincs szeretője és május elején hazaköltözik, a kisbabánk miatt...

Most mindent félretéve, szerintetek el fog tudni jönni a szerető mellől..? Gondolom boldogok együtt... Hazajönne hozzám veszekedni, hogy aztán újra szétmenjünk??

Én se szeretnék már vele lenni, de a gyereket fel kellene nevelni ..

A szeretőjéről meg rég tudok, engem nem érdekel, majd elválok tőle ha anyagilag is megoldható.. Köszönöm a válaszokat..!


2020. ápr. 25. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Igen a gyereket fel kell nevelni.

Ez azt jelenti hogy biztosítani kell neki egy szeretetteljes bèkés nyugodt környezetet.

Most pont nem azt teszitek.

2020. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alessandro10 ***** válasza:
100%
Mintha választ is adtál volna a kérdésedre. Mindenről tudsz, ezek után ne várd, hogy visszamenjen. Eleve ő sem szándékozik túlságosan, a gyerek miatt pedig nincs értelme. Ha úgysem szeretitek egymást, akkor maradjon ahol van, fizesse a gyerektartást. Azzal is tud segíteni. Ha már annyi esze nem volt, hogy így vállalt veled közös gyereket.
2020. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgysem akarsz tőle semmit, miért nem mindegy, van-e szeretője vagy sem?
2020. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hülyeség, hogy két ember csak a gyerek miatt legyenek együtt. Ennek csak a gyerek szenvedné meg a kárát. A másik meg az, hogy maradjon ott ahol van a te férjed, ami kell a gyereknek azt mindent fizessen és látogassa, foglalkozzon vele. Külön is feltudjátok nevelni.
2020. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!