Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás. Ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Androméda89 kérdése:

Megcsalás. Ti mit csinálnátok a helyemben? Elmondjam nekik amit tudok? (hosszú)

Figyelt kérdés

Adott 2 nő és egy férfi, 30-40 közöttiek. A férfi más városban távol a menyasszonyától (4 éves kapcsolat) új munkahelyen dolgozik. Az új munkahelyen azonnal meg akarja hódítani az egyik kolléganőjét. A kolléganőnek azt mondja, hogy már régóta szakított a barátnőjével és most már családot szeretne. 1 hónapon belül össze is jöttek, munkán kívül is mindig együtt voltak. Mindeközben a menyasszonyával is folyamatosan tartotta a kapcsolatot telefonon/Facebookon a férfi. Mindkét nőnek azt mondta végig, hogy szereti, vele akar családot alapítani.


A nők nem tudtak egymásról. Viszont mindkét nő valahogyan érezte, hogy valami nem kerek. Miután a férfi hazament hónapok múlva, a menyasszonya végül is kidobta, úgy hogy a nő még nem is tudott róla (még most sem!), hogy megcsalta a párja. Még próbálta magát visszakönyörögni a férfi, de nem sikerült. Folytatta tovább az életét az új kolléganővel, aki nem is tudta, hogy mi zajlik valójában a háttérben. Azóta is együtt van a kolléganővel már 1,5 éve a férfi.


Én (30N) ebben a történetben a férfi ismerőse vagyok és mivel sokat utazom, véletlenül ismerem mindkét nőt. Most állt össze a kép miután mindhárom ember történetét megtudtam. Nem tudom mi tévő legyek. Szerintem mindkét nőt csúnyán átvágta ez a férfi ismerősöm. Úgy érzem, hogy a nőknek joguk lenne tudni az igazságot. Mindkét nő szereti/szerette ezt a férfit és sokat tettek érte. Szerintem egyik nőt sem érdemli meg ez a férfi ismerősöm. 4-5 hónapon keresztül élt kettős életet a férfi, és annak is a menyasszonya vetett véget úgy, hogy kidobta. Nem a férfi döntése volt. A kolléganő pedig úgy ment bele jóhiszeműen a kapcsolatba, hogy a férfi régóta egyedülálló.


Megkérdeztem a férfit, hogy miért csinálta ezt és nem érzi-e úgy, hogy átverte mindkét nőt? Miért nem tudott őszinte lenni ezekkel a nőkkel?


Ezeket mondta : szerinte ő nem csalt meg senkit, mert miután együtt volt az új kolléganővel utána már nem feküdt le a menyasszonyával (aki más városban várta haza, túl nagy volt a távolság, nem tudott volna amúgy sem hazamenni hozzá). Szerinte ha lefeküdt volna újra a menyasszonyával, akkor lett volna csak megcsalás.

Azért nem volt őszinte, mert nem akarta megbántani a menyasszonyát és szeretett volna vele lenni. Azért nem volt őszinte a kolléganővel mert tudta, hogyha elmondja neki az igazat akkor SOHA nem fog vele összejönni a kolléganő, mert neki ez erkölcsileg nem elfogadható. Nagyon szeretett volna a kolléganővel IS együtt lenni.


Mind a két nő érezte/érzi, hogy valami nem stimmel a férfival, a kapcsolatukkal. De egyikük sem jött rá a mai napig, hogy mi is történt valójában mert a két nő nem ismeri egymást és a férfi meg többé-kevésbé jól hazudik. Mind a két nő sokat szenvedett a férfi miatt. Magukat hibáztatják. Nem bírom nézni, hogy ezek a nők tönkreteszik magukat egy olyasmi miatt,ami nem is az ő hibájuk. A férfi nem volt tisztességes velük szemben.


A férfit már kértem arra, hogy beszéljen ő a nőkkel, mondja el őszintén mi történt. Nem hajlandó ezt megtenni.Viszont ha én mesélek, akkor durván bele fogok avatkozni ennek a 3 embernek az életébe, pedig csak annyi közöm van hozzájuk, hogy én vagyok a közös ismerősük, és ismerem mind a három fél történtét.


A kolléganővel már a gyereket tervezik, viszont ha később kiderül a megcsalás, akkor a kolléganő valószínűleg kidobná a férfit és inkább egyedül nevelné fel a gyereket. A kolléganőt már régen egyszer megcsalták és mondta a férfinek az ismerkedésnél, hogy emiatt neki mindennél fontosabb az őszinteség. Nem tudom mi lenne az erkölcsileg helyes megoldás. Már egy ideje csak ezen agyalok. A tervezett gyerek érdekében gondolom főleg azt, hogy szólnom kellene.


Szóval ti mit csinálnátok a helyemben? Elmondjam a két nőnek az igazat vagy hallgassak?



2020. ápr. 27. 15:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%
AZ igazság mindig kiderül így vagy úgy, akkor is amikor azt hinnénk, hogy nincs rá esély. Jobb korrektnek lenni, mintsem majd ha kiderül megszívni brutálisan.
2020. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
Inkább hallgass, nem a te dolgod.
2020. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

Gerinctelen semmirekellő fickó. Azért jó, hogy megmagyarázza milyen ártatlan.

Azt nem tudom, mit tegyél.

2020. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Én csak a jelenleginek mondanám el. A múltat ne bolygasd meg feleslegesen. Persze bizonyítsd is valahogy.
2020. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%
A fickó bőven megérdemelné, hogy kiderüljön az igazság. Csak sajnos tényleg nem a te dolgod igazságot tenni. Könnyen lehet, hogy te is rosszul jönnél ki a dologból. Például megkérdeznék, hogy eddig miért is hallgattál. Ha az új nővel már útban van a gyerek, akkor neki semmiképp ne szólj szerintem. A volt párjának esetleg mondhatod a dolgot, csak hogy tisztán lásson. Csak itt is az van, hogy nehogy rosszul járj, mikor kiderül, hogy neked járt el a szád.
2020. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

A jelenleginek elmondanám.

Az exnek nem, ott már úgyis vége, csak fájdalmat okozna neki az infó.

2020. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem mondd el. Engem megcsalt az exférjem, ami jó sokára derült ki egy véletlen folytán, de még szerencsére időben és nem lett közös gyerekünk (terveztük). Nem szabad ilyen hazug kapcsolatra családot alapítani.


A jelenligen mindenképp mondd el. És lehet, hogy exnek is el kéne...nehogy véletlenül visszakönyörögje magát hozzá a fickó.

2020. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%

A volt menyasszonyának, aki dobta a férfit én nem mondanám el. Ő lezárta az ügyet.

A kolléganőnek sem mondanám, mert lehet, hogy vele akár révbe is ért a férfi, hiszen gyermeket terveznek. Legyen a kolléganőben annyi éberség, hogy csak akkor hisz és akkor bízik meg egy férfiben, ha a szerelem minden rózsaszínben feltüntető fátyla már elrebbent a szeme elől. Nem tinédzserek. Ha elmondanád a nőnek, amit tudsz, biztosan kiborítaná a bilit és balhézna. Esetleg ő is dobná a férfit, akinek alighanem kigyulladna a kislámpa, hogy kitől tudhatta meg mindezt a kolléganő. A férfi akár bosszút is állna rajtad... Nem ismerem, mire lenen képes.

Más dolog, hogy a becsület, az igazságérzet és a női kollegialitás azt diktálja, hogy mondd el a kolléganőnek, amit tudsz.

Mérlegelj, aztán dönts!

Ffi/79.

2020. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%

Még bővítek:

ha nem tudná a férfi, hogy Te mindkét nőről egyformán tudsz, akkor azt mondanám, hogy ennek a mostani nőjének mondd el. Ámde, mivel a férfinek már ezt kétszer is tudtára adtad, így nem tanácsolom, hogy közbe avatkozz.

Ffi

2020. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%
Mondd el, az ilyen féreg egyszer megtette megteszi többször is. Az exet megcsalta hülyének nézte és stb. Az újat szintén hülyének nézi és fix h ha teherbe esik szintén megcsalja majd. Ne hagyd h tönkre tegye azt a nőt is, megerdemli az igazságot. Most meg nem késő annyira míg nincs gyerek, siess. És majd frissítsd a posztot h mi történt. F
2020. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!