Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erröl? Mit csinálnátok? (Kicsit hosszú lett)

Figyelt kérdés

Szóval tavaly szeptemberben eldöntötten, hogy kiköltözök külföldre, majd decemberben megismertem egy srácot az interneten (valamiben segítséget kértem töle, nem az ismerkedés volt a célom vele), abból a városból ahova költözni akartam, majd pár hét beszélgetés után elkezdtünk flörtölgetni, késöbb chatszexelni. Végül ez év szeptemberében ideköltöztem és 1 hét randizgatás után összejöttünk. Most 3 hónapja vagyunk együtt, nagyon sokat vagyunk együtt és én imádok vele lenni, szerintem ö is így van ezzel. Az tény, hogy nem néz ki rosszul és látom, hogy sok lány megnézi.

Kb. 2-3 hete egyszer amikor nála aludtam reggel dolgozni kellett mennie, de koradélután már végzett is és mondta, hogy nyugottan aludja és majd jön 1-2 fele, ha meg unatkoznék akkor ott van a laptopja és nézzek filmet, vagy valami. Másnap reggel aztán unatkoztam egyedül és felnyitottam a laptopját. És a kiskori képei amiket még az este mutatott nekem ott voltak, én meg el kezdtem öket megint megnézni. Aztán rábukkantam egy másik lányról készült meztelen képeire, illetve egy screenshootra amin az látszik, hogy skype-olnak(a lány nem itt él) és a lányon nem volt sok ruha... Illetve tinderröl kb 100 lány lescreenshootolva. Megnéztem, ezek januárban készültek, de ezt neki ugye szabad, mivel akkor nem sok közünk volt még egymáshoz.

Ma reggel meg megakartam nézni az idöt és az ö telefonja volt éppen ott és láttam, hogy kapott egy üzenetet "wow (szivecske szemü smiley), you look so great" ez is egy lánytól. És ezek a dolgok engem kezdenek kicsit zavarni. Nem azt várom töle, hogy mostantól minden lány ismerösével szakítsa meg a kapcsolatot, csak...

Mondjuk nem kürtöltük világgá, hogy mi most járunk facebookon, meg ilyenek, de el nem titkol. A telefonjának a kódját tudom és ott hagyja elöttem, de sose néznék bele, mert azt erkölcstelennek találom. Ha mondom neki, hogy ez a kép kell nekem, oda se nyulok a telefonjáért, de rögtön felkapja a teæefont, kicsit idegessen, hogy akkor ö csinálja.

És nem akarok neki ilyen féltékenységi jelenetet rendezni, meg az se szeretném, ha azt hinné, hogy kutakodok a dolgaiban.

Az a baj, hogy nem igazán tudok ezzel az egészel mit kezdeni/hova tenni.

Ti mit gondolnátok erröl az egészröl? Mit csinálnátok?


Én 19, ö 22



2015. dec. 9. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést, elég egyértelmű hogy meg (akar) csal(ni)...
2015. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csak_nari válasza:
Én sem értem a kérdést. De azt se, hogy ezt miért itt teszed fel. Nincs barátnőd vagy anyukád? Olvasd végig, amit leírtál, gondold át, hogy neked jó-e így és dönts. A saját életedet éled, neked kell meglépni, amit meg kell. Csak nagyon kérlek, ne kezd el túlspilázni a dolgokat, mert az többet árt, mint segít.
2015. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!