Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert “ csunyabb” egy notol/an...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert “ csunyabb” egy notol/anyatol a felrelepes, mint egy ferfitol/apukatol?

Figyelt kérdés
Ket no beszelgegett ma errol,en pedig meghallottam.Erdekelne ki mit gondol errol.
2020. máj. 2. 12:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jogos ez a fajta megkülönböztetés de szerintem a tét miatt. A nők tóbbet veszíthetnek ha például kiszakad az a gumi vagy kimarad az a bogyó.
2020. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
A megcsalás az megcsalás, szerintem nincs semmi különbség a kettő között.
2020. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Van egy közmondás is erre: “Ha a legénynek leesik a kalapja, (az) fölveszi, de ha a leánynak leesik a kalapja, az föl nem tudja venni.”.

Egy nőnek nagyobb a becsülete, a tisztessége, a tartása, mint egy férfinek. Ha egy férfi több nővel tart viszonyt kapcsolatban/kapcsolaton kívűl vagy házasságban, család mellett eljár más nőkhöz illetve viszonya van ő rá nézve nem szégyen, de ha egy nő teszi ezt ő rá nézve szégyen főleg, ha már gyereke van. Egyszerűen egy nőnek több szerepet kell betöltetnie, mint egy férfinek. Egy nő (asszony) a család összetartója, aki ellátja a férjét, a gyermekét mos, főz, takarít rájuk, gyereket nevel. A férfi a család fenntartó, aki a megélhetést biztosítja a családjának. Ezzel a nők 99%-a nem ért egyet a mai napig, mert XXI. század van és igazából már nem szégyen az emberek többségének az, ha egy nő több vasat tart a tűzben. Lényegében már szinte normálisnak mondható az, ha egy nő a férje mellett akár milyen legyen a kapcsolata, eljár más férfihoz, majd haza megy a gyereke mellé és a férje mellé. Mellesleg egy férfitől is szégyen, ha össze-vissza eljár, főleg család mellett, de ő rá nézve valahogy nem akkora szégyen, mint egy nőtől/feleségtől/asszonytól. Teljesen más világ az, amit a mai nők képviselnek. Nekik már nem fontos az, hogy a család az család legyen. Nem tartsák fontosnak, hogy igen is ők főzzenek, mossanak, takarítsanak a családjukra, hanem míg a férfi eljár dolgozni, ezek ellenére is elvárják, hogy a férfi is végezze a házimunkát, ezt főleg azokra értem, akiknek más dolguk nincsen egész nap, csak a gyerekkel foglalkozni és házimunkát végezni. Itt se azt mondom, hogy a férfinek nem kell még a kisujját se megmozdítania, de mikor egy nő ezt elvárja olyan szinteken, hogy az embernek hajnalba kell mennie dolgozni, de kelljen fel a gyerekhez egyszerűen gusztustalan az ilyen nő az én szemembe és egyáltalán nem való asszonynak sem! Egyébként 24 éves nő vagyok. Mi így lettünk nevelve, édesanyámtól ezt láttam, ezt tanultam 38 éve él házasságban édesapámmal, akit a mai napig úgy lát el étellel munka után, mint a legelején és ami a legfontosabb egyszer sem csalták meg egymást! De még egyszer mondom a gyengébbek kedvéért a mai világban ez már nem divat, mert ez régimódi és XXI. század van még mielőtt valamelyik nő fellázadna az írásomon, mert az ilyenre kiszoktak akadni. :)

2020. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs jelentősége, hogy férfi vagy nő az illető, a hűtlenséget gerinctelenségnek tartom mindkét fél részéről.
2020. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom talán mert a nő teletöltve megy haza😁
2021. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A ferfi meg lecsapolva nem?😁
2021. jún. 17. 22:12
 17/17 anonim ***** válasza:

16

Annyi a világ amennyit beletöltesz 🤣🤣

2021. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!