Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás a feleség engedélyév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás a feleség engedélyével tapasztalatlanság miatt?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt, ebből 9 év házasság. Két pici gyerekünk van, akikkel én még itthon vagyok. A férjem rendkívül jó apa, és mint férjre sem lehet szavam, itthon is mindenből kiveszi a részét, anélkül, hogy szólni kellene érte. Az életünk harmadát együtt töltöttük, nagyon szeretjük egymást. Itt jön a probléma. A férjemnek én vagyok az első nő az életében, minden szempontból. Körülbelül egy éve feszíti az az érzés, hogy szeretne egy másik nőt is megismerni. Elsősorban nem szexuális indíttatásból, mert azt mondja, hogy nemigen tudja elképzelni, hogy jobb lenne a szex, mint velem. Tehát a szexuális életünk rendben van, a gyerekek után még jobb lett. Ez nem jelenti azt, hogy a szexet ne próbálná ki mással, az is érdekli. Anyukámnak hála tudunk kettesben programokat szervezni, sokat vagyunk együtt, mindent meg tudunk beszélni. Tehát nem ez a probléma, a szülések után sem hagytam el magam. Viszont ez a dolog, hogy ő nem volt még más nővel, kezd komoly probléma lenni. Oda jutottam, hogy felajánlottam, hogy próbálja ki milyen mással, egyelőre csak a szex. Az ő alapvető célja, hogy kipróbálja mással, talán elmúlik ez a vágy. Nem is tudom mi volt a célom ezzel a kérdéssel, kérdés nincs is, talán csak kiírni akartam magamból. Van, aki akár férfi, akár nő járt már így? Vagy esetleg írna valaki pár vigasztaló szót? Kérem csak a problémára érzékenyek írjanak. Félek, hogy tönkremegy a házasságom. Járunk pszichológushoz mindketten, ők azt mondják, hogy a házasságunk alapjai nagyon erősek, de ők sem tudnak a nyitott házasságon kívül mit ajánlani.

2020. máj. 29. 13:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el nekem ő tudja mi a baj, csak szégyenli bevallani. Addig manipulalt sajnaltata magat( ezzel nem mondom h neki nem rossz) amig te ajanlottad fel hogy menjen nőzni. Okos. A legfurcsabb hogy nem csak szex kell neki. Szerintem van jeloltje, de ne legyen igazam. Lehet hogy szeret, de tuti betoppant valaki az eletébe. És azt szenvedelyesebben szereti. Ha nincs is viszony de nala elindult valami. Nem jó ez így, de a legszomorúbb hogy nem meri kimondani. Inkabb szenvedtek mindketten, ahelyett hogy azt mondaná jó jó de nem az igazi. Van még egy eleg elvetemult ötletem...biztos hogy nőzni akar?
2020. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Derwer ***** válasza:
14%

Érdeklődéssel figyelem a kérdést... Mi is 27évesen jöttünk össze a most már feleségemmel és ő az első nekem, igaz még csak 2év házasság van mögöttünk. (ötlet szinten, komolytalanul már a feleségemben is felmerült a dolog)


Én ennyire nem látom végletesen a dolgot, hogy most akkor ő már csak bűntudatot akar csökkenteni, mert már meg is csalt...

Sima kíváncsiság is teljesen benne van a pakliban. És - magamból kiindulva - szerintem meg inkább jó, hogy beszél a benne felvetődött problémáról, kérdéskörről.

No persze mondhatjátok, hogy már (jó előre) bevédem magamat a jövőmre való tekintettel. :P


31F

2020. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
64%

Kapuzárási pánik. Ha megy, akkor már soha nem jön vissza. Viszont ha most nem emgy, azt sosem bocsájtja meg magának. Nincs nyertes. Túl kíváncsi... beleült a fülébe a bogár... már nincs visszaút. Gondolkodjon el, hogy hogyan fizeti a gyerektartást, stb... 😕 sajnálom! 😟

Nem tudom ezután hogyan lehetnétek újra együtt.

Tehát a kíváncsiság és a vágy nem csökkenni fog, ha összejön valakivel, hanem nőni!

2020. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
64%
El kell szépen válni ha mással akar dugni
2020. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
46%

Egyáltán hogy jött szóba ez az egész. Úgy érdekelne hogy mégis hogy tudta ezt felvezetni anélkül hogy felpofozd :D de amúgy minden elismerésem, hogy megtudjátok ezt beszélni. Ez nem akármilyen őszinteséget tükröz...hogy ilyen nyíltan vállalja előtted és hogy te pedig türelemmel sőt empátiával fogadod.

Én irigylem, nálunk mondjuk fordított a helyzet, én vagyok az aki még élnék (de nálunk is van gyerek viszont 15 éve együtt vagyunk) de nagyon jó apa és férj, és nem érdemelné meg hogy félrelépjek, viszont képtelen vagyoo felhozni a nyitott házasság ötletet...

2020. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
66%
Tudom, hogy ez most nagyon nehéz neked de sajnos meg tudom érteni a férjedet. Nyilván gyötri a kíváncsiság, hogy vajon milyen lehet más nővel. Ez teljesne érthető, fordított helyzetben téged sem hagyni nyugodni a gondolat. Az a legbiztonságosabb ha elmegy egy hivatásoshoz, ahol óvszerrel, garantáltan érzelmek és kötédés nélkül ki tudja próbálni. Nyilván az lesz a vége, hogy veled jobb a szex, mint egy vadidegennel. Egy rendszeres szeretői viszony viszont már magában hordozza az érzelmi megcsalás veszélyét.
2020. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Utolsó de pont azt írta a kérdező hogy nem a szex vonzza a férjét. Ez a furcsa az egészben
2020. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Legalább őszinte. Így lehet esély helyrehozni. Ha a hátad mögött csinálná, sokkal rosszabb lenne. Mivel tényleg őszinte és úgy látom, hogy bármit, még egy ilyen dolgot is meg lehet vele beszélni, próbaljatok erre a dologra megoldást találni. De az semmiképpen sem lehet megoldás, hogy viszonya lesz mással vagy lefekszik mással. Csak olyan megoldásban gondolkozzatok, ami neked nem fájna.
2020. máj. 31. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Ugye ezt nem gondolod komolyan?

(Reménykedve várom a választ, hogy ez csak egy vicc volt)

2020. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!