Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás a feleség engedélyév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás a feleség engedélyével tapasztalatlanság miatt?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt, ebből 9 év házasság. Két pici gyerekünk van, akikkel én még itthon vagyok. A férjem rendkívül jó apa, és mint férjre sem lehet szavam, itthon is mindenből kiveszi a részét, anélkül, hogy szólni kellene érte. Az életünk harmadát együtt töltöttük, nagyon szeretjük egymást. Itt jön a probléma. A férjemnek én vagyok az első nő az életében, minden szempontból. Körülbelül egy éve feszíti az az érzés, hogy szeretne egy másik nőt is megismerni. Elsősorban nem szexuális indíttatásból, mert azt mondja, hogy nemigen tudja elképzelni, hogy jobb lenne a szex, mint velem. Tehát a szexuális életünk rendben van, a gyerekek után még jobb lett. Ez nem jelenti azt, hogy a szexet ne próbálná ki mással, az is érdekli. Anyukámnak hála tudunk kettesben programokat szervezni, sokat vagyunk együtt, mindent meg tudunk beszélni. Tehát nem ez a probléma, a szülések után sem hagytam el magam. Viszont ez a dolog, hogy ő nem volt még más nővel, kezd komoly probléma lenni. Oda jutottam, hogy felajánlottam, hogy próbálja ki milyen mással, egyelőre csak a szex. Az ő alapvető célja, hogy kipróbálja mással, talán elmúlik ez a vágy. Nem is tudom mi volt a célom ezzel a kérdéssel, kérdés nincs is, talán csak kiírni akartam magamból. Van, aki akár férfi, akár nő járt már így? Vagy esetleg írna valaki pár vigasztaló szót? Kérem csak a problémára érzékenyek írjanak. Félek, hogy tönkremegy a házasságom. Járunk pszichológushoz mindketten, ők azt mondják, hogy a házasságunk alapjai nagyon erősek, de ők sem tudnak a nyitott házasságon kívül mit ajánlani.

2020. máj. 29. 13:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%
Közben olvastam 5-öt. Ha "természetesen neked is jár", akkor valószínűbb, hogy ő már meg is tette. Ha ennyire nyitottak vagytok és hű-de-őszinték, kérd, hogy átnézhesd a telefonját, levelezését (cégeset is). 8
2020. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
76%

Nézd, te még nagyon szerelmes vagy belé, és vakon, ez ordít rólad. Egy kedves, szerény nőnek tűnsz, akiért kár lenne.

Az én férjemnek is én vagyok az első és egyetlen, és nekem is érdemben ő az első, előtte tini kapcsolatom volt csak, 1 d. Eszünkbe nem jutna. Ha én szeretem a férjem, és fordítva, nem akarok mással kapcsolatot. Még mondjuk azt, hogy mint tudományos gondolkodású ember, a szex témát megérteném...de hogy milyen lenne mással kapcsolatban lenni, meredek.

A férjed tudja hogy jó asszony vagy, de rádunt, vagy akár már meg is csalt...de sajnálná ezt a dolgot otthagyni, és kicsit manipulál, hogy engedj meg neki ezt-azt. Aztán majd hazatér.

2020. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
36%

Mielőtt barki felreertene nem támogatom az otletet, de azert ne ítéljük mar el rogton a ferfit. Mivel minden teren te vagy az elso neki, igy o nem elte meg azokat, hogy mondjuk szimplán csak kavart valakivel, buliba megprobalt volna felszedni valakit vagy tényleg bármi. Es oke valakiknek ez nem gond de sokaknak kesobb jon meg a kíváncsisága. Masreszt megossza veled a problemat tehat nem lepne csak ugy felre, nyilván ot is nyomassza a helyzet. A nem csak a szex dologot esetleg maga a kavaraszasra ertene?

Nehez tema ha netan nyitott hazassag lenne egy rovid ideig te tudod utana ugyanugy tudnad e folytatni a ferjeddel ahogy abbahagytatok.

2020. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%
Szóval nyitottá teszitek a házasságot? Ez így működhet, de csak ha mindketten ezt akarjátok. Ha csak ő akarja, te meg belemész, hogy el ne veszítsd, akkor nem lesz jó vége.
2020. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
87%

Én nem igazán értem. Azt még el tudom képzelni, hogy ha valakinek egész életében nem volt mással szexuális kapcsolata, akkor kíváncsi válik egy idő után, de te azt írod, hogy "Elsősorban nem szexuális indíttatásból, mert azt mondja, hogy nemigen tudja elképzelni, hogy jobb lenne a szex, mint velem".

Akkor mi is hiányzik neki tulajdonképpen?

2020. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudja senki sem hogy mi is a baj, mi hiányzik tulajdonképpen.
2020. máj. 29. 14:29
 17/29 anonim ***** válasza:
93%

És mikor kérdezed, nem képes értelmesen elmondani?

Egyébként nekem is az a sejtésem, hogy van konkrét személy, akit kinézett. Erről beszéltél vele?

2020. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem menjetek el együtt egy swingerklubba. Nem kell elsőre szexelni, vagy bármit, csak nézzétek meg, hogy mi megy ott. Sokan nem szexelnek, csak elmennek inni, körülnéznek. Nézze meg a férjed. Csípd ki magad, hogy kezdeményezzenek a férfiak. Két lehetőség van, vagy elborzasztja a gonodlat is, hogy más hozzád érjen, és kitáncol az egészből. Vagy belemegy. Innen majd adja magát, hogy merre tovább.
2020. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ezzel az lenne a problémám,hogy ez a dolog egyáltalán felmerült.Ha valaki ilyet kér, szerintem nem szerelmes. Sőt nem is tiszteli a párját. Nem is értem, mit szeretne akkor érzelmeket valaki mással??? Vagy randikat? Izgalmat? Biztos hogy egy tizenéves kapcsolat nem tudja ezeket nyújtani. De ezt pont 27 éves kora előtt a család előtt kellett volna kipróbálbia, vajon akkor miért várt addig? Most meg elvárja hogy a felesége elnézze a hülyeségeit?

Én nem mennék bele. És én is úgy gondolom hogy neki valaki már megtetszett.

2020. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
81%

Azt írod nem véletlen hogy 27 éves korában te voltál neki az első.

Addig nem feszítette ez az érzés? 16 éves korukban a fiúk már elkezdenek érdeklődni a másik nem iránt, lehet ő későn érő típus na de ennyire? Osztom azok véleményét akik egy meglévő kiszemeltről írnak. Ha tini-fiatal férfi korában nem talált rá ez az érzés akkor most hirtelen mitől lett macsó?

Talált egy csajt akivel jól el tud beszélgetni, valószínüleg ettől több még nem történt, de ő szeretne ezen az úton továbbmenni és ehhez a te beleegyezésedet kéri. Elég gerinctelen húzás a részéről.

Te szereted őt, és érzelmileg ezt nehéz lesz számodra feldolgozni ha megtörténik.

Viszont ha érdemesnek tartod őt erre akkor próbáld meg visszacsábítani, mint írod jó apa és gondotokat viseli.

2020. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!