Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem párom barátjába....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem párom barátjába. Van hasonló tapasztalatotok? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
Nem mondtam senkinek el ezt, nagyon rosszul érzem magam miatta. Szeretem a párom,de mellette megtetszett a barátja is,pedig eleinte nem is volt szimpatikus. Külsőre nem mondanám jó pasinak, csak ahogy egyre többet beszélgettem vele úgy kezdett el egyre jobban megtetszeni. Tudom,hogy neki tetszem, azt hogy mennyire azt nem, de sajnos adott egyértelmű jeleket. Volt,hogy amikor ivott barátom szólt rá,hogy ne csinálja. Rosszul érzem nagyon magam amikor hármasban töltjük az időt(a havernak egy ideje nincs senkije). Veletek volt ilyen? Mi lett belőle? Összejöttetek és ők összevesztek? Megbeszéltétek? Tartós kapcsolat lett belőle?

2018. dec. 8. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom szegény párodat, hogy ilyen két görény a legfontosabb személy az életében, mint a ribizli szerelme meg a kétszínű barátja.
2018. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Persze összejöttök. Első körben tönkreteszel egy barátságot. Második körben a srác használni fog egy ideig aztán otthagy. Mert kitudna bìzni benned ha virágról virágra szálsz mint a méhecske?
2018. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Én nem akarok pálcát törni feletted bár nincs jó véleményem, de ez most egyáltalán nem segítene rajtad.


Ha ilyen könnyen beleszerettél másba, akkor tényleg szerelmes voltál a jelenlegi párodba? Szerintem nem. Ha nem akkor miért vagy vele? Vagy ha nálad ez ilyen könnyen cserélődik nem lehet, hogy a másik srácba is csak egy ideig leszel szerelmes aztán jön a következő.


Szerintem a legcsúnyább dolog amit most tehetsz ha megcsalod a párod. A legkorrektebb pedig ha szakítasz vele. Aztán megpróbálhatsz összejönni a másik sráccal, de a barátod biztos nem érdemli meg, hogy egy magcsalással megalázd. Egyébként ez a kettejük kapcsolatától függ, hogy mi lesz. De ha szakítasz is a barátoddal azért elegáns lenne ha nem másnap kezdenél el járni a másik sráccal.

2018. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Valaki megmagyaráznà, miben hibàs a kérdező? Ti magatok döntötök arròl, hogy kibe szerettek bele, vagy miért kell őt felelőssègre vonni? Ès ha ìgy alakult az ügy, maradjon a baràtjàval, akit nem szeret, hogy a tàrsadalom ne ìtélje meg?
2018. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5-ös személyeskedés nélkül leírta a legkorrektebb és legokosabb döntést, amit hozhat a kérdező, erre 0%-os lett. Gratulálok! :D
2018. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7-es, kis önkritikával ha esetleg élnél, rájönnél, hogy nem csak a te véleményed létezik, és nem csak az az igaz és korrekt, amit te annak gondolsz, így nem mindenki ért egyet az ötös hozzászólással, annak ellenére, hogy te igen :)

A százalékokat nézegetni meg kifejezetten szánalmas...

2018. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!