Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egyik napról a másikra bejelentette, hogy beleszeretett másba és elhagy engem és a közös gyerkőcünket. Akik hasonló helyzetben voltak, hogyan alakult a történetetek?

Figyelt kérdés
Derült égből villámcsapásként ért, én itthon semmit nem vettem észre abból, hogy lenne valakije. Hozzám valamelyest már másként viszonyult, nem is ért már hozzám hónapok óta, de nem is gondoltam rá, hogy esetleg megcsal. Ha az új nőjével összeköltöznek, akkor úgy sejtem, hogy a közös gyerekünket is oda fogja vinni az új nőhöz. A gondolata is fáj. Ha másik városba költözöm az nem lenne megoldás sajna, tudom, hogy ígyis joga van a gyerekhez. Akik jártak már hasonló cipőben, írjatok!

2020. jún. 22. 18:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Szia. Öcsém pont ezt csinálta, mint a férjed, elhagyta a kedves, csendes feleségét és a kisfiát egy munkatársáért, aki nagy dumás, izgalmas, stb. Sógornőm se volt rest, hamar bepasizott. Mondjuk ezt nem értettem, miért kellett 1 hónappal a botrány kirobbanása után neki is új pasit találnia, lehet, hogy csak bosszúnak szánta, de még mindig együtt van az új barátjával. Szóval nem igazán küzdöttek a házasságukért, egyikük sem. A kisfiúk lelke pedig biztos sérülni fog. Szerintem ha még szereted őt, bár nehéz taktika, de nem tehetsz mást, mint hogy vársz. Hátha véget ér előbb utóbb a viszony. Csak kérdés, hogy visszafogadnád-e még valaha ezek után. Ezt neked kell érezned, hogy helyreállhat-e a bizalom még benned, ha esetleg vissza akarna később térni, vagy végleg eltörött benned valami. Sajnos ilyenkor a gyerek érdeke mindig csorbát szenved, de te erről nem tehetsz, csak annyit, hogy próbálsz minél nyugodtabb körülményeket biztosítani neki.
2020. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
60%
Meddig voltatok együtt? Más jel nem volt a szexuális elhidegülésen kívül?
2020. júl. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!