Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, akik miatt a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, akik miatt a férj elhagyta a családját! Milyen most a kapcsolatotok? Megérte elvenni egy apát a családjától? Nem féltek, hogy, ti is a megcsalt feleség sorsára fogtok jutni? Hogyan jöttök ki a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Bírom ezt a tökéletes házasságunk volt....Aztán mégis elvitte a bánya😂😂😂 na jaaaa
2020. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
Ugyan èn nem vagyok hàzad de, az akkori baràtom eljegyzett. Jòl meg voltunk kissebb hibàkkal mivel àllandòan fèltèkeny volt. Nem volt rà oka! Egy dèlutàni napon időt kėrtem hogy gondolkodjak a kapcsolatunkon. Aztàn kèsőbb belèptem az FB-jèben.S làttam hogy a Mòrnő 1 hete rà vetette magàt! Èn ekkor csalódottsàgot èreztem. De örülök hogy nem mentem hozzà ! Ès hogy a sàtàn oldalàt is meg mutatta 4 èv alatt! El is hagytam! Akit lehet azt hùzzàk testestől lelkestől! Akit nem mert nem olyan bolond, az meg marad hűsègesen a pàrja mellett mint egy kis kutya. Csak neki hizeleg nyal nem màsnak mint a törvènytelenek! Akit lehet vinni annak se esze, se szìve, se szerelem èrzete csak a P_NA!
2020. szept. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Csicsikusz ***** válasza:
0%

azt nem értem miért akartok követni egy 2000 éves vagy régebbi szabályrendszert, hogy "ne paráználkodj, felebarátod házastársát ne kivánd" stb.. meg bünhődni fogsz büneidér, hagyjuk már ezt tömeggyilkos uralkodók pont azért találták ki hogy létszámukban csökkentsék ,irányitsák az embereket.

Ugyanaz a zsarnok rendszer van mint ami mindig is volt.

Annak is igaza van aki megcsalja a másikat. Nem mindegy h ki kefél kivel meg ki kinek a gyereke?? Végig (kitartani?)szenvedni egy életen át egyetlen nő/férfi mellett,ez szintiszta önzőség! Egy börtön! hogy lehet ennek bedőlni? Én akkor inkább már hazudok mindenkinek de leszek több nővel egyszerre, mintsem éljek magányosan vagy csak egy nővel életem végéig. Aminek sosem lesz vége, mert csak csontkukacokká változok 😆

2020. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Csicsikusz ***** válasza:
34%
milyen a kapcsolatunk? Köszönöm egész jó :) Értem ugyan nem hagyta el a családjat csak titokban vagyunk együtt. Már 4 gyereke van tőlem ugyhogy kicsit már bonyolultak a dolgok lehet választania kell az uriembernek
2020. szept. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%
Az ex miért azzal foglalkozik ,hogy mi lesz ha az új nőt elhagyják 😅😅😅?? Vicc
2020. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!