Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy kíváncsi voltam a feleségem múltjára?

Figyelt kérdés

Röviden az életünk:

44 évesek vagyunk,18 éve ismerjük egymást,12 éve házasok,3 gyermek,tökéletes harmónia,egzisztencia.

Nem csaljuk egymást és tényleg nagy a szerelem.Nemrégiben a költözésnél előkerült a feleségem 12 évet összefoglaló naplója ami a mi megismerkedésünkig íródott.Engedéllyel elolvastam.Nem kellett volna...Kb.100 szexuális kapcsolat leírása de mintha a Káma Szútra lapjai elevenedtek volna fel.Azóta(kb 2 hete)nem alszom,csak a múltra gondolok,pedig minden előttem történt vagy abban az időszakban amikor már ismertük egymást de nem voltunk jóban.Olyan véleményeket várok amelyek tényleg segítenek ezt feldolgozni.Az lenne a legjobb ha olyan is írna aki átélte ugyanezt...



#bulizás #Szeretők #laza kapcsolatok #házasság előtti idő #felelőtlen kapcsolatok #1 éjszakás kalandok
2015. dec. 28. 11:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
Hát,van az a mondás,hogy vér nem válik vízzé...Én hiszek benne.
2015. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem hiba volt. Nem Kell a másik múltjában turkálni. Viszont mivel megengedte,hogy elolvasd ez azt jelenti,hogy bízik benned és nem titkolja ki volt.

Jegyezd meg, az a lány aki azokon a lapokon van nem a feleséged. Az a lány már nem létezik

2015. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

el sem kellett volna olvasnod, közöd sincs hozzá.

meg már elvetted...gyerek is van..

nem értem az ilyen embereket, miért mennek vissza a múltba..

2015. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
A feleségednek kéne segítenie feldolgozni. Ezek szerint nem ismert eléggé, tudnia kellett volna, hogy amit olvasol lelki sérülést fog okozni. Mindazonáltal szerintem túlliheged, elvégre akárhány kapcsolata volt, mégis melletted kötött ki. Minden előtted történt, tehát az a múlt, és nem is voltál részese.
2015. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%

szerintem jó tudni, mert ezernyi eddig érthetetlen dologra derülhet fény. Úgy tudtad, hogy Te vagy az első? Hazudott? Akkor mi a baj?


Géza

2015. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Bár a kérdéshez nem tudok érdemit fűzni, de biztos jó ötlet a felhasználóneved feltüntetni? Egy pár másodperces Google kereséssel bárki rokon, barát vagy rosszakaró rátalálhat a kérdésre és visszaélhet vele, feltéve ha ez az igazi neved.
2015. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%

#4

És ha egy sorozatgyilkosról van szó,összejössz vele,mert a gyilkosságok előtted történtek?

Számít a múlt.

A kérdező esetében a rib.ncság a múlt.Engem ez zavarna.

2015. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez mind előtted történt. Neked hány kapcsolatod volt előtte? Ha te éltél volna úgy, ahogy ő, szeretnéd, ha az, akit végül életed párjának választottál, elfogadja?
2015. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
Jól tetted. Talán nem fogod szétszedni a lányodat, amikor elkezdi élni az életét... Kicsit árnyaltabban fogod látni a dolgokat.
2015. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nekem kb.a fele...én sem vagyok szende szűz...de valószínű az őskorból hoztam magammal ezt a mardosó érzést:-)
2015. dec. 28. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!