Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha összejövök az excsajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejövök az excsajom legjobb barátnőjével, akkor miért vagyok szemétláda?

Figyelt kérdés
2020. jún. 26. 07:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha az excsajod összejön a te legjobb haveroddal, az téged nem zavarna?

Amúgy ezek után joggal érezheti az excsajod, hogy valójában végig a barátnőjére izgultál, és vele csak azért voltál együtt, hogy a közelébe férkőzz. Ami valóban egy gonosz dolog lenne.

2020. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Valóban. De ha erre nem tudod magadtól a választ, akkor mi sem segítettünk rajtad.
2020. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha ezt nem tudod magadtól akkor az szomorú. Ez is egy ilyen általánosan elfogadott norma mint hogy távoli rokonnal se jövünk össze.

A másiknak nagyon fájó lehet látni hogy akivel valaha ő tervezett akivel boldog volt azt most a legjobb barátnője ölelgeti. Ha egy idegennel jössz össze el tud kerülni. Így viszont döntenie kell hogy bámulja a ti kapcsolatotokat vagy megszakítja a kapcsolatot a legjobb barátnőjével. Általában az utóbbi történik. Másrészt a barátnők beszélgetnek a párjukról (gondolom a férfiak is) na az egy marha kellemetlen szituáció lehet mikor úgy beszélnek rólad hogy mindkettőnek vannak veled élményei.

Az egész helyzet marha idiótán jön ki.

Szemét konkrétan nem vagy szerintem de tény hogy egy kb általánosan ismert és elfogadott normát rúgtatok fel a lánnyal amivel bántjátok a volt párodat.

2020. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Na ennyi akkor. Köszönöm szépen a válaszokat,


Sziasztok!

2020. jún. 26. 07:43
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Csak egy kérdés. Te tényleg nem voltál tisztában vele h a csajod barátnője miért tabu? Úgy ez csak provokatív kérdez akart lenni
2020. jún. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez inkább a barátnőjétől köcsög. Nálam alap hogy barátnő exeivel nem kezdek ki, nem is tudok rájuk úgymond pasikent nézni. Keves barátnom van de nalam a barátság szent. Bar exemtol sem esne jol, de az mas kerdes. Forditott esetben neked hogy esne ha exed osszejonne a legjobb haveroddal? Érdekelne a válaszod.
2020. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hol a válaszom?
2020. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
👏👏
2020. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%

Mert a nők ilyen irígy dögök.

Hiába nem játszik már a játékkal, más se játsszon vele.

2020. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
9-es, ez nem irigység, ez elég normális elvárás. Velem persze megtörtént, hogy a barátnő elkezdte elszedni a párom. Ment mindkettő a levesbe. (Biztos nekem is volt bűnöm, de tuti humánusabban is el lehetett volna járni, hogy míg én lábadozok a betegségemből nem találnak romantikusan egymásra.)
2020. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!