Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az a férfi, aki megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki megcsalja a nejét és szeretőt tart, miért nem válik el és veszi el a szeretőjét?

Figyelt kérdés

Adott két munkatársam, a férfi házas. Összejöttek, a nő szingli. Bent is együtt vannak, de általában hétköznap is a nőnél vannak, ott alszanak, szépen kihasználva a vírushelyzetet és a feleséget teljesen hülyének nézve.

Hónapok óta kavarnak, wellnessezni járnak, stb. A feleség ebből mit sem sejt. Veszekednek, durciznak, nem a legjobb a házasságuk, és mivel ismerem a feleségét tudom hogy abban a tudatban van hogy a férjének nincs senkije és most a sok feszültség miatt akar keveset otthon lenni (plusz eddig a covid). De nem értem. Miért nem válik el a férfi? És veszi el a kolleganőcskét... nagyon nagy a szerelem, én azt látom. Annyira nem bírnak magukkal hogy már bent is nyílvánvaló. De a férj most hétvégén is a feleségével posztolgatott hogy Pesten jártak. A feleség pedig csak vakon reméli hogy helyrejön a házasság mert hát “Végre elmentek most is kettesben valahova...” Gyerekek is vannak. Hányinger. Ki érti ezt? Mi ez a kettősség?


2020. jún. 29. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Megszokás, kényszer, gyerek stb...
2020. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
MeRtEz bOnYolUlt ëS tE nEm éRtHetEd (hogy mitopegy gerinctelen gyáva féreg)
2020. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Hónapok óta hogy járnak wellnesezni? nekik kinyitották?:DD


Amint elnézem a szokásos délutáni mese megint kérdést gyárt:D

2020. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

MeRt Ez bOnYolUlt éS tE nEm éRtHetEd (hogy mitől egy gerinctelen gyáva féreg)


Meg amúgy is VéLeTlEn mEgtÖrtÉnt

2020. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem költözhet fél évente új nőhöz. A szerető jön, megy.
2020. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Inkább te vagy hányinger. Sokféle verzióban kiírtad a kérdést. Arra vársz, hogy megerősítsük, hogy te vagy a befutó és a feleséget csak hülyére veszitek. Tudom, tudom, te vagy a barátnő, aki attól fél, hogy a "szerető" öngyilkos lesz.

Több verziót is olvastam a kérdéseidnek, tagadhatsz, nem érdekes.

A lényeg az, hogy te vagy a szerető és az is maradsz, de ne öld meg magad, mert kár lenne érted. Kaphatsz akármit, wellness, digi-dugi, de te akkor is csak a szerető maradsz, csakis kisbetűvel.

Ja és nyugodtan írhatod, hogy rosszindulatú vagyok, te meg vicces a kérdéseiddel :)

2020. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, azért akármilyen naiv is vagyok, nekem feleségként feltűnne, hogy a karanténidőszak alatt, meg úgy egyébként is a férjem nem itthon alszik és a hétvégéket sem itthon tölti, hanem következetesen bőrönddel mászkál el itthonról. Szóval én azért megkérdőjelezném, hogy a feleség tényleg nem vesz észre semmit. Max úgy csinál, mintha, de attól még ez a legvakabb naiváknak is feltűnne szerintem.

Viszont egyértelműen azért nem dobbant a pasi, mert ez a "nagy szerelem" ez csak átmeneti, nem akarja magát elkötelezni a döntés mellett. Annyit már nem ér meg neki, hogy emiatt becsülettel az asszony (és gyerekek) elé álljon, összeszedve a golyóit, hogy hát akkor ez van. Ez általában a szeretők sorsa, ők lesznek mindig a felelőtlen szórakozás, az átmeneti kiszakadás a mindennapokból, de sosem a végső választás.

2020. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Mert nem akarja feleségként a nőt, elég egyértelmű, arra nem elég jó. Csak szexelni meg wellnessezni jó.
2020. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Mert ha a szeretővel szakítanak a felesége még mindig otthon várja.
2020. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Mert kell a biztonsag, az otthon, a cseled/csicska, hazirobot, potanya, aki kimossa a sz•rosgatyat es meleg etellel var.

Az, hogy a Zasszony kiteszi a lelket nem szamit, mert a romantika es az ajandekok a szeretonek jarnak.

Viszont a szeretotol nem akar semmi komolyat, mert akkor mar nem lenne semmi izgalom a dologban.


Egy szoval?

Okadek emberek csinalnak ilyet, az ilyenek maradnak tok egyedul a vegen a legtobb esetben:)

2020. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!