Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Folyamatos megcsalásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos megcsalásnál érdemes elgondolkodni a megbocsájtáson?

Figyelt kérdés
Úgy hogy még csak nem is ő mondta el, hanem lebukott, és akkor is tagadta.
2020. júl. 6. 14:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
10 Hónapok óta ugyanazt a kérdést teszi fel a kérdező, ha szerinted ez nem felmosórongy viselkedés, akkor nem tudom mi az.
2020. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

11.


Oh! Ezt nem tudtam, nem figyelem ezt a dolgot ennyire. (Pedig állítólag én vagyok itt a "függő" aki 0-24 itt vagyok :D)


Hát ha így van, akkor úgysem segíthet, csak ő saját magán.

2020. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismerned kéne, hogy mi a megbocsájtás valódi célja, oka, és mire szolgál.


Ne miatta bocsáss meg neki, hanem magad miatt, hogy rólad eltűnjenek a kötelékek, és szabaddá válj tőle.

A megnembocsájtás köteleket von köréd-innen jön a keserűség, megnembocsájtás, düh, harag, hisztéria, depresszió, mint következmény és még ezen felül is vannak kötelékek miatta, de ezt nem fogom taglalni, mert így is nehezen fogadják el az emberek a valóságot ez ügyben.


Szóval: magad miatt bocsáss meg-nem miatt.


Ha te elszakítod a köteléket, szépen, komótósan elkezdesz szabadulni..és pár hét, pár hónap után azt veszed észre, hogy ezek a dolgok megszüntek. Nincsenek ezek az érzések..Béke és nyugalom vesz körül.

amúgy is a megbocsájtás nem érzelmi, hanem akarati döntés. A többi útána jön. Természetesen ennek meg van a formája, ennél nem elég, hogy csak magadban elrebeged. Mert ha ezt teszed, azzal semmit nem érsz.

2020. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
*Szóval: magad miatt bocsáss meg-nem miatta
2020. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
13+ Nálam működött, és eddig mindenkinél aki ezt alkalmazta, és akiket én ismerek.
2020. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyébként a innen jön még a gyűlölet (amit kifelejtettem a felsorolásból), annál rombolóbb (érzelmi, és eü-i) nincs. A betegségek zöme a gyülölet miatt indul el.
2020. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

13.


Ez így egy picit durva. Mármint úgy még megértem, ha úgy "bocsát meg", hogy a következményeket viszont fenntartja - szakítás vagy válás, bizalom megszűnése - de megbocsátani úgy, hogy semmi következménye nincs - az csak jelzés a megcsalónak, na lehet megcsalni újra és újra, úgysem lesz semmi bajod belőle.

2020. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17 Az emberek ott hibáznak, hogy csak a sértettségükre néznek, és annak okozójára. Ez hiba.


Előbb te tedd rendbe magad, előbb te takarítsd ki a dolgokat az életedből, amik mérgeznek, tisztulj meg, még ha iszonyatosan nehéz is (vannak emberek akik erre képtelenek, mert csak a sértettségükre néznek)-és utána nézz másra. Ez egy emberfeletti munka. Sokan el is hasalnak alatta.

2020. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18.



Az alapkoncepciód nem lenne rossz, de ez a metódus csak azzal fog járni, hogy mindenki kihasznál majd, amit te vidáman fogadsz. Szép dolog a békesség és a megbocsátás, de ez amit te írsz, már a bárgyúság kategória. Megbocsátani meg kell igen - de ez még nem ok arra, hogy bambán vigyorogva nézz el mindenkinek mindent, mint megcsalás, közeli rokonod meggyilkolása, kirabolásod... Nevetséges lenne, ha épp rabolnak ki, te pedig limonádéval köszöntöd a rablókat és felhívod figyelmüket, hogy a nagyobb szekrényt még nem nézték át egészen.

2020. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat érdemelsz, aki nem csal meg folyamatosan, sőt nem csal meg egyszer sem és nem hazudik neked.
2020. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!