Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Folyamatos megcsalásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos megcsalásnál érdemes elgondolkodni a megbocsájtáson?

Figyelt kérdés
Úgy hogy még csak nem is ő mondta el, hanem lebukott, és akkor is tagadta.
2020. júl. 6. 14:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Te melyik bolygóról jöttél?
2020. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hiába írod ki még 100-szor a kérdést!!
2020. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ennyire értékeled magad, ne várd, hogy a másik többre értékeljen.


Aki valóban szeret, az nem kockáztatja egy megcsalással azt, hogy elveszíthet.

Mondjuk azt sem értem, hogy ha ennyiszer felteszed ezt a kérdést, mármint bánt a dolog, akkor miért vagy még vele?

Ha meg amúgy sem szándékozol változtatni a helyzeteden, akkor meg mi a kérdés?

A véleményét mindenki elmondhatja, tanácsokat is adhat, de a döntést neked kell meghoznod, mert te viseled a következményeit.

Én például inkább lennék egyedül, mint egy ilyen kapcsolatban ahol nem csak megcsalnak folyamatosan, hanem még a szemembe is hazudnak.

Te hogy tudsz így lefeküdni még ezek után vele? Én rá sem bírnék nézni sem, pedig én férfi vagyok.

2020. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!