Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit érez egy szingli az iránt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez egy szingli az iránt az ember iránt, aki a szeretőjének a házastársa? Leszarja? Dühíti a létezése? Esetleg kaján örömet érez, mikor vele van, és nem a házastárssal?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Egykor: sosem éreztem ilyet, amit te itt írsz. Gondolom erre voltál kíváncsi.

Ez amit te írsz, csak a primitív véglények érzik ezt. Intelligens ember ilyet soha.

2020. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Ne akard megtudni soha, hogy mit érez...
2020. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Voltam szerető, egyáltalán nem érdekelt, semmilyen formában szóba sem került.
2020. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Semmit sem érzek iránta.
2020. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Azon túl, hogy sajnáltam, azt éreztem, hogy ahhoz a szenvedélyhez, ami köztünk van, neki semmi köze, ahogyan senki másnak a világon. Az csak kettőnkre tartozott és nem szűnt volna meg létezni attól, hogy megpróbálunk úgy tenni, mintha nem éreznénk azt, amit érzünk.

Volt amikor haragudtam rá, mert arra gondoltam, milyen jogon akar birtokolni bárkit is és milyen alapon lehet ő az egyetlen nő a földön, aki szerelmes ebbe a férfibe és miben különbözik az én szerelmem vajon az övétől? És ha ő lenne a helyemben, vajon mennyivel tudna jobban ellenállni ennek az egésznek? Volt amikor vele szimpatizáltam, mert láttam, hogyan veri át a háta mögött élete nagy szerelme...De nem akartam neki rosszat soha. Nem pályáztam a helyére. Ennek a férfinek ő se tudott volna ellenállni a helyemben.

2020. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Azt mindjárt gondoltam #4-es. 🙂 Ha lennének érzéseid, vagy vmi tartasod, nem lennél szerető.

#5. Ő sem tudott ellenállni, azért lett a felesége. 🙂

Kedves szeretők. Ne gondolkodjatok, az ösztön vigyen bennetek. Amíg jó élvezzétek, utána majd ráértek lamentálni, meg szidni mindenkit, hogy ugyan miért bánt el veletek az élet. Mindenért fizetni kell. A számla már ki van állítva...

2020. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Semmit. Nem érdekelt. Kicsit h.lyének néztem, hogy nem vesz észre semmit, vagy inkább csak úgy csinál. Aztán megismertem és arra gondoltam, hogy meg is érdemli a sorsát. Aki szeret a f.sban dagonyázni, annak sok örömet benne. Élhetett volna boldogan is egy jó kapcsolatban. (A férj utánam is csalta másokkal és alkoholista lett mellette.)
2020. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
#7. És ilyen faszoknak feküdtél alá? Gratulálok! Sok érzelem lehetett benne. 😁😁😅
2020. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem indokolt a többesszám. Egy emberről beszéltem. Köztünk szerelem volt. Én nagyon fiatal voltam, és évek után elhagytam végül. A feleségét viszont nem szerette. Ő tudott róla, a többiek, meg az alkoholizmus már utánam jöttek. A nő mindig visszafogadta. Én szóltam 🤷 Ha valaki ennyire ragaszkodik valakihez, akit nem érdekel, az meg is érdemli. Én az ő helyében magam után se fogadtam volna vissza.

#7

2020. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Én egy ilyen helyzetben csak magamra koncentráltam. Lehet önzőzni, de nekem is csak egy életem, egy fiatalságom van. Ha hajlandó velem lenni egy számomra vonzó férfi, akivel jó a szex, biztos nem fogom elküldeni, hogy utána maradjon a nagy büdös semmi (ki tudja, meddig) vagy egy ugyan egyedülálló, de számomra semleges vagy taszító férfi, akivel sz*r a szex. Nagyon szerencsések azok a nők, akik válogathatnak, és minden ujjukra jut olyan, akivel működik a kémia és jó, nekem viszont k*rvára nincs szerencsém. Libidóm, igényeim azonban vannak. Kapcsolatot szétrobbantani nem akarok, legyenek csak szépen együtt, engem kizárólag az érdekel, hogy nekem is jusson valami jó.
2020. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!