Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kidobott a szeretőm! Azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott a szeretőm! Azóta egy “Zombi” vagyok. Ki fogok mászni valaha ebből a gödörből?

Figyelt kérdés
Pár hete kidobott, mert mindig elbeszélünk egymás mellett, kóstolgatjuk a másikat. Most én nem tudtam olyan romantikus lenni, talàn leplezni akartam magam, nem tudom de lekezelő voltam. Szerintem azért kapunk össze állandóan, mert nem bízunk egymásban, valószínűleg azért mert mindketten csaljuk a párunkat. Vissza akarom kapni valahogy, de fogalmam sincs hogy. Írni se merek neki, annyira egy beképzelt bunkó voltam. De valamit tennem kell, nem akarom elveszíteni.

2020. júl. 23. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapd össze magad, mert otthon is feltűnő lesz, aztán onnan is repülsz.
2020. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Szeretem amikor ilyen gerinctelen hitvány emberek, akik csalják a párjukat, próbálnak lelkizni...van annak valami különös megmosolyogtató bája.
2020. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
#2 Mert a kárörvendés aztán jobb lélekre vall.
2020. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Miert nem szakítasz a paroddal ha a szeretod ilyen erzeseket valt ki belőled?
2020. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pfff, ez nem ilyen egyszerű. Gyerek itt is, ott is és ő se válna el a férjétől. Engem szeret, de válni nem akar. Én meg még azt se tudom, hogy szeretem-e. Ill. most vmi nagyon dúrva padlót fogtam, szóval ki tudja.
2020. júl. 23. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Édes Istenem... Neki is az lenne a legjobb hosszú távon, ha békén hagynád. Csak bántjátok egymást. Vagy szakítotok végleg, vagy lefektetitek, mik a szabályok. Köztes út nincs.
2020. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Bírom amikor egy buta nő férfinek próbálja kiadni magát az interneten.
2020. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj, hogy kidobott, így legalább most te is szívtál egy kicsit.
2020. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a férfi próbáld megkeresni. Mikor én szakítottam a szeretőmmel megvárt a munkahelyem előtt. Nekem is hiányzott már (megbántam) repültünk egymás karjaiba. Aztán volt felhívott telefonon. Akkor is békülés lett a vége. Most viszont Ő nem jelentkezik már 2. hete. Valahogy nem fáj! 5 évet voltunk együtt. Úgy érzem kihasznált. Tudod kérdező a legnagyobb szerelem sem tart évekig. Ilyenkor vagy átfordul szeretetbe, barátságba vagy megszűnik. Tehát próbáld megkeresni valahogy vagy nyugodjál bele és az idő majd segít.
2020. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, megjött a szeretőd esze. Helyesen döntött.
2020. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!