Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Zaklat minket a férjem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat minket a férjem volt szeretője!?

Figyelt kérdés

Sajnos 1 éve volt a férjemnek viszonya ezzel a lánnyal, kiderült, átbeszéltük, abbamaradt a dolog, azóta sokkal őszintébb a kapcsolatunk. Ezt a részét már lezártuk. Csakhogy most elkezdett zaklatni minket ez a lány, valahogy megtudta, hogy hol lakunk és már nem első alkalommal ólálkodott a ház körül. A múltkor a szomszédnő mondta, hogy egy nő feltűnően bámulta, fotózgatta a házunkat, indokolatlan sokszor elbiciklizett előttünk és az általa adott személyleírás is teljesen passzolt a csajra. Az én telefonszámomat is tudja, sokszor kapok furcsa hívásokat magántelefonszámról vagy minden alkalommal egy újabb számról. És sajnos már a sógornőmet is sikerült belekavarnia a dologba, vélhetően ez a csaj hívogatja őt a munkahelyi telefonszámán.

Szörnyű rossz érzés, mert egyszerre dühös vagyok, másrészt pedig picit félek, mert most tervezzük a babát és egyszerűen azt érzem, hogy ezzel abszolút belemászik a privát szféránkba. Mindkettőnket nagyon felkavart ez az egész, mióta ismét megjelent a csaj, folyamatos elnyomott feszültség van köztünk a férjemmel, gyakrabban iszik.


Miért nem áll már le végre és hagy minket élni a mi kis életünket? Mit tudnék én magam csinálni? Keressem meg?



2020. júl. 24. 17:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
76%
10 a házaspár közösen megbeszélte-és futni hagyta. Már réges rég el lett volna intézve-még akkor is, ha történetesen rendőri kapcsolatai voltak. Meg volt minden a házaspár kezébe hozzá, hogy el legyen intézve-hivatalosan.
2020. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
36%
Megfognám a karját, leültetném, és határozottan megkérdezném, hogy mégis mit akar még?
2020. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarjuk annyiban hagyni a dolgot, csak van most épp elég teendőnk, jó lenne békés úton megoldani ezt az egészet és nem a hatóságokat bevonni egyből.
2020. júl. 24. 18:09
 14/35 anonim ***** válasza:
96%

Félrekúrt és egyre többet iszik. Igazi főnyeremény, pont olyan, akivel jó ötlet babát tervezni.

Te is itt fogsz picsogni 1-2 éven belül, higy szülés óta hozzád sem ér, undorítóan beszél veled, nem segít otthon semmit és munka után későn jön haza (=dugja a szeretőt).

Gondold ezt még át párszor szerintem.

2020. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem lennék benne biztos, hogy most nem csap be a kedves férjed. Ki tudja, a csajnak miket mond.
2020. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
egyet kell értsek az előttem szólóval, majdnem biztos vagyok benne, hogy hazudik neked a férjed. ha egy évvel a lebukásos megcsalás után is jelen van a szerető, akkor vagy nem maradt akkor annyiban a dolog, vagy most újra összetalálkoztak útjaik. nyilván a csajnál sem okés valami, de először én a férjedet kapnám le a 10 körméről, mert megint megy a gerinctelenkedés. először mindig otthon kell rendezni a dolgokat!
2020. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
96%
Fogd meg gyorsan a férjedet a gyerekkel, hagy szülessen meg ebbe a fo..sba!
2020. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket vállalsz egy ilyen férfival? Ez most komoly??? Addig fog csalni ameddig csak tud
2020. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
90%
Félsz megtudni az igazat?
2020. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a férjed tartja benne a lelket... Azért én a helyedben utánanéznék a nagy bűnbánó férjednek.
2020. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!