Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Zaklat minket a férjem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat minket a férjem volt szeretője!?

Figyelt kérdés

Sajnos 1 éve volt a férjemnek viszonya ezzel a lánnyal, kiderült, átbeszéltük, abbamaradt a dolog, azóta sokkal őszintébb a kapcsolatunk. Ezt a részét már lezártuk. Csakhogy most elkezdett zaklatni minket ez a lány, valahogy megtudta, hogy hol lakunk és már nem első alkalommal ólálkodott a ház körül. A múltkor a szomszédnő mondta, hogy egy nő feltűnően bámulta, fotózgatta a házunkat, indokolatlan sokszor elbiciklizett előttünk és az általa adott személyleírás is teljesen passzolt a csajra. Az én telefonszámomat is tudja, sokszor kapok furcsa hívásokat magántelefonszámról vagy minden alkalommal egy újabb számról. És sajnos már a sógornőmet is sikerült belekavarnia a dologba, vélhetően ez a csaj hívogatja őt a munkahelyi telefonszámán.

Szörnyű rossz érzés, mert egyszerre dühös vagyok, másrészt pedig picit félek, mert most tervezzük a babát és egyszerűen azt érzem, hogy ezzel abszolút belemászik a privát szféránkba. Mindkettőnket nagyon felkavart ez az egész, mióta ismét megjelent a csaj, folyamatos elnyomott feszültség van köztünk a férjemmel, gyakrabban iszik.


Miért nem áll már le végre és hagy minket élni a mi kis életünket? Mit tudnék én magam csinálni? Keressem meg?



2020. júl. 24. 17:16
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nem félek megtudni az igazságot, mert tudom mi az igazság. Nagyon szeretjük egymást a férjemmel, tényleg nem lehet mostanában rá panasz, mindketten szeretnénk a picit, nem akarom ezzel megamhoz láncolni. Másrészt pedig annyira már ismerem a saját férjem, hogy tudjam, hogy nem kellenek neki ilyen vézna kislányok. Úgyhogy köszönöm mindenki rosszmájú válaszát, de akkor ezek után már a saját fejem után fogok menni.
2020. júl. 25. 09:46
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak fel akartuk nyitni a szemed! Nem volt benne rosszindulat. Egyenesen a szenvedésbe utazol. Ettől akartunk megóvni. Ha nem tetszenek neki az ilyen lányok miért csalt meg vele?
2020. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy nem kellenek neki az ilyen vézna kislányok, aztán pont egy ilyen lánnyal csalt meg..nem elgondolkodtató?
2020. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellenek neki ilyen vézna kislányok, de azért egy éve húzogatta. Meg szerintem most is, nem véletlen került elő. De nekem mindegy, tartsad csak csuka a szemed, szülj neki, és légy boldogtalan. Nem az én életem.
2020. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
94%
A férjed biztos elmondott mindent? Több mint 1 éve megcsalt! Nagy valószínűséggel van még egy rendezetlen ügyük egymással. A nőkre nem jellemző az ex után futni, semmi nem történik ok nélkül, mindennek van egy oka. Vedd fel a telefont és szépen beszélgessetek el, hallgasd meg a problémáját. A férjedet is meghallgattad, a volt nőjét is, utána tudsz mérlegelni. A baba gyártással még várnék, ebben a helyzetben, ezzel az emberre nagyon rizikós vállalkozás.
2020. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát anno pedig kellett neki eza vézna kislány... nem rosszmájúak vagyunk, hanem te nem akarsz tovább látni az orrodnál.
2020. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok boldogtalan, sőt. Mostanáig semmilyen konfliktus nem volt köztünk a férjemmel, minden este a legnagyobb szeretetben feküdtünk le aludni. Lehet másnak szenvedés a gyermekvállalás, de nekem nem az. Én hiszek abban, hogy mi emberek halandók vagyunk, hibázunk és tanulunk.
2020. júl. 25. 13:27
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem modntam, hogy nem hiszek benne, hogy a férjed nem bánta meg, de valami ott nincs tlejesen elmondva, vagy lezárva, ha a csaj még kajtat.
2020. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk pl a férjed miért nem küldi el egyszer úgy istenesen a búsba, ha ennyire veled akar maradni? Semmit nem tudni róla, hogy ő hogy reagál a történetre.
2020. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

"annyira már ismerem a saját férjem, hogy tudjam, hogy nem kellenek neki ilyen vézna kislányok"


Ez nem igaz, hiszen szeretők voltak.

2020. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!