Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az ami ráviszi az embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami ráviszi az embert arra,hogy megcsalja a párját?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne,hogy ilyen esetben ki az aki kezdeményez? Hogyan teszi azt? És honnan lehet tudni,hogy valaki kapható arra,hogy félrelépjen?
2020. júl. 25. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát volt kolléga úgy akart felszedni hogy elkezdte ecsetleni mekkora csajozó gép volt””” és hogy milyen szép a frizurám.. vett nekem hébe hóba ezt azt...

Férfi szokott nőknek legalábbis ezt vettem észre 🤷🏻‍♀️

Én meg évek óta boldog házasságban élek, rákérdeztem miért teszi ezt a szerencsétlen feleségével

-nem szereti nem elég jó neki

Aki kapható rá hasonló visszajelzést küld.. mondjuk az is vesz neki valamit és vár a csodára hogy kinyissa a nagykönyvet és történjen valami...

2020. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szexhiány?
2020. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az viszi rá a megcsalót, hogy nincs megelégedve a párjával. Lehet, hogy abnormálisak az elvárásai, de nála ez van. Az elégedetlenség oka bármi lehet, pl. megakadt a szem egy vonzóbb egyénen és az hajlik a flörtre, vagy szexhiány, vagy alakváltozás, vagy a másik felvett olyan magatartást, ami eddig nem volt és a félrelépő ezt nem tudja tolerálni stb.

Hogy hogyan teszi? Egyszerűen kezdeményez a kiszemelt személynél (vagy hajlik a csábítására) és kapcsolatot létesítenek.

Honnan lehet tudni, hogy hajlandó félrelépni? Nehéz egyöntetűen megválaszolni, férfiként (tekintettel a barátaim véleményére is) biztosan nem abból, ha ránéz egy másik nemhez tartozó személyre. Pl. férfi egy nőre. Ezt nagyon sok feleség félreérti, féltékenykedni kezd (OK NÉLKÜL!), a férj megsokallja és menekülni akar - tehát félrelép. Sokat lehetne még erről beszélni. Írom ezt úgy, hogy már túl vagyunk az 55. házassági évfordulónkon.

2020. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Mindenkit megdugok, aki hagyja! Feleségre ez nem tartozik.
2020. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában nincs az ilyennek vér az erejébe, és kimondani, hogy neki ez nem jó, helyette keveri a k*t. Akár nő, akár férfi az illető...
2020. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Én azért csalnám meg, mert más vágyaink vannak az ágyban. És azért nem válunk, mert ezen kívül minden jó.
2020. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szex hiánya

Elégtelen szexuális élet

2020. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!