Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi nő tarthat szeretőt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi nő tarthat szeretőt a férje mellett?

Figyelt kérdés
Olvasgatom mennyi nő írja,hogy a férje mellett szeretője van,nekem lassan a párkapcsolattól is elmegy a kedvem basszus a bizalmamat oda adnám aztán meg a hátam mögött megaláznának,undorító.És még büszkék is magukra.

2020. júl. 31. 01:27
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

31/


Látod meg van magyarázva legalább kiegyensúlyozott lesz a nő a titkos ba....tól :)

Hát nem tudom nekem kell e nő,erősen elgondolkodtam.

2020. júl. 31. 23:41
 42/45 A kérdező kommentje:

35/


Elméletben jól viseled de kíváncsi lennék gyakorlatban is.Meg arra is mikor többször is megtenné....

2020. júl. 31. 23:44
 43/45 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy mondtam is: fájna, és haragudnék, de nem tartanám aljas féregnek.
2020. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

"Nyílt lapok. Rohadt nehéz? Akinek van "töke" más ágyába bújni, annak legyen egy ilyen beszélgetéshez is. Lehet ezt korrekten, diszkréten intézni úgy, hogy a másik egyértelműen tudja, mi a tettei következménye. És azt is tudja, te mit csinálsz, amit vagy elfogad vagy nem. Mi a bánatnak kell hazudni?!"


Hogy ez mennyire igaz.

Nem is értem miért mindig a megcsalás után jön elő a kérdés: Mit csináltam rosszul? Mi volt az amit tőlem nem kaptál meg?

Sokkal egyszerűbb ezt előre letisztázni, és annyival fair, hogy te próbáltad ezt megbeszélni, de nem változott semmi, és választás elé állítottad, mintsem kuka módon csak úgy megtenni.

2020. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

44/


Sokan csak csinálják

2020. aug. 3. 22:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!