Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi nő tarthat szeretőt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi nő tarthat szeretőt a férje mellett?

Figyelt kérdés
Olvasgatom mennyi nő írja,hogy a férje mellett szeretője van,nekem lassan a párkapcsolattól is elmegy a kedvem basszus a bizalmamat oda adnám aztán meg a hátam mögött megaláznának,undorító.És még büszkék is magukra.

2020. júl. 31. 01:27
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
72%

Fogadjunk, hogy ugyan azok a normálatlanok propagálják itt a hűtlenséget, akik máshol meg a nőket szidják xdddddd


Baszdmeg, erre nincs mentség :D Ha nem tetszik valami "otthon", akkor elpakolsz. Nincs mentség arra, hogy te hazug módon máshova jársz baszni. Ha nem tetszik, amit a párod kínál, ott hagyod. Ez ennyire egyszerű :D Az ember monogám, tetszik vagy nem.

2020. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
91%
Statisztikailag és gy kicsit kevesebb, mint ahány férfi tart szeretőt a felesége mellett.
2020. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Na jó,de 100 nőböl hany?
2020. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok közt nem soknak van,de 35-40 felett már eléggé jellemző.38N
2020. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
84%

"Baszdmeg, erre nincs mentség :D"


Megtennéd, hogy lehiggadsz egy kicsit? Bocs, hogy ezt mondom, de vallásos arroganciával osztod az igét.


Szeretnék tisztázni valamit: nem pártolom a félrelépést, nem is tettem meg soha, pedig 16 éve ugyanazzal a nővel élek, mégsem látom ilyen feketén-fehéren a dolgot, mint te. Elmondom miért, remélem hajlandó vagy végiggondolni.


Amikor 20 éves voltam, elképzelni nem tudtam, hogy hogy a bánatba képes valaki megcsalni azt, akit szeret. Ha arra gondoltam, hogy mondjuk egy másik fickó hozzányúlna, a gondolattól betörtem volna egy ablakot. Konkrétan egyszer már attól dühösen remegtem magamban, mert azt mondta egy srácra, hogy de jól néz ki.


Ennyi idő alatt átértékel az ember néhány dolgot. Végignéztem, ahogy kőkemény küzdéssel megszült nekünk két gyereket. Átsegített azon, amikor nekem egy év alatt minden hozzátartozóm meghalt, vagy külföldre költözött. Együtt eltakarítottuk az alkoholizmusba és depresszióba süllyedt néhai édesanyámtól örökölt putrit, ahol kb 100 ezer forintot váltottunk vissza üvegek formájában. Kifizettem egy vagyont, amikor az ismeretlen eredetű nőgyógyászati problémáit kerestük, és dokiról dokira járkáltunk együtt. Fogtunk közösen vállalkozásba. Vállaltunk közösen tizenmilliós lakáshitelt, ahol remegő kézzel írogattuk alá: adós/adóstárs. Vesztettünk el két terhességet egy tavasz alatt.


Ha most ő teszem azt, egyszer lefeküdne mással? Nem mondom, hogy leszarom, de, hogy nem ez lenne a legnagyobb próbatétel a kapcsolatunkban, az k**vaélet. Én halál komolyan mondom, ha egyszer hazajönne a feleségem, hogy ne haragudj, volt egy hirtelen pillanatom, részegen lefeküdtem egy sráccal, lehet megkérdezném, jó volt e. Nem esne jól, az biztos, de a mi gépezetünkben ez nem féltégla, inkább homok lenne - mondom ezt most, mert nem történt meg.


Ez persze, csak egy aspektus, amiért azt gondolom, árnyaltabb a dolog, mint ahogy leírod, de nem akarok még hosszabb kisregény írni. Összességében: a megcsalás rossz. Legitimálni a megcsalást, mondván "jár nekem" még rosszabb. Ezzel együtt azért nem húznék le mindenkit a wc-n, aki követ el hibákat.

2020. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

17/


Nemtől függetlenül sajnos önzők az emberek,ezért van ez a szeretősdi meg minden más.Szerintem is undorító van egy férje vagy felesége közben tart szeretőt az ember pénze meg a szeretet jó de dugás meg kell mástól.Én akkor is azt mondom inkább rúgja fel a k....szott kapcsolatot ha nem működik valami akkor ne használja ki tovább a másik embert.

2020. júl. 31. 23:32
 37/45 A kérdező kommentje:

15/


Jól érvelsz de ezek az ösztön lények ezt sosem fogják felfogni.

2020. júl. 31. 23:33
 38/45 A kérdező kommentje:

27/


Istenem,hát csinálja úgy,hogy megkapja.Kilép a kapcsolatból és már dughat is mindenkivel.Csak nehogy idősebb korára dugás után meg vissza sírná jót.

2020. júl. 31. 23:36
 39/45 A kérdező kommentje:

27/


Ha a nő ismerősödnek nincs senkije és össze járogat valakivel akkor nem csal meg senkit sem.

2020. júl. 31. 23:37
 40/45 A kérdező kommentje:

30/


Fura egy bizonyos kor utáni szexelő pasik is vannak,ennyi erővel nőben is van ilyen,hogy nem működik mert száraz odalent mint a szahara meg sorolhatnám.Szerintem a nőnek se csak annyi,hogy szét teszi a lábát oszt gyere.Vagy ennyi lenne? Még 80 évesen is pumpálna csak ki lövi meg? :)

2020. júl. 31. 23:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!