Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi nő tarthat szeretőt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi nő tarthat szeretőt a férje mellett?

Figyelt kérdés
Olvasgatom mennyi nő írja,hogy a férje mellett szeretője van,nekem lassan a párkapcsolattól is elmegy a kedvem basszus a bizalmamat oda adnám aztán meg a hátam mögött megaláznának,undorító.És még büszkék is magukra.

2020. júl. 31. 01:27
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
68%

"Nem baj, csak "én én én" számítok."


Nem provokálni, csak elgondolkodtatni szánt kérdés: tegyük fel: nekem nem nagyon van kedvem szexelni, de a páromnak nagyon is van. Ilyenkor azt mondom neki, hogy szex nélkül még senki nem halt meg, úgyhogy tartsa kordában a libidóját, akkor én nem vagyok pont ugyanennyire önző?

2020. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
21%

"Te se. És ezzel részermől lezártam a témát."


Ennyit tudsz, ez minden tudásod. Buta, felelősséghárító, jellemtelen ember vagy, aki csak azért mond/tesz dolgokat, mert a másik... Azt hátatfordítasz mikor már bemutatkoztál. Tipikus retardált fajta.

2020. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
64%

Jja, ne szépítsük már, hogy egy rohadt féreg, aki félrelép. A hűtlenség hazugság. Árulás. Ha pedig elmondod a párodnak, már nem hűtlenség.


Hűtlennek lennk csak gané módon lehet, kivéve ha utána azonnal elhúzod a beled örökre.

2020. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
69%
MegCSALNI csak úgy lehet, ha a másik nem tud róla. Ha rábólint, azt már nem úgy hívják.
2020. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
18%

"ne szépítsük már, hogy egy rohadt féreg, aki félrelép."


Látom, te sem beszélgettél még egy félrelépett emberrel sem :).

2020. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
81%
Dehogynem. Azelőtt, hogy elküldtem volna a párjának a beszélgetésünket. Ha ő nem képes őszintének lenni, akkor majd én leszek az. Nem azzal van a baj, ha valakinek van párja és mással baxik. Azzal van baj, hogy ahhoz már nem elég nagylány/nagyfiú, hogy ezt ne sunyi g eci módon csinálja, hanem úgy, hogy a másik tud róla, mielőtt megtenné (és ennek tudatában ő maga eldöntheti, hogy ez neki így jó vagy inkább kilép a kapcsolatból).
2020. júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
16%

Attol fugg honnan nezuk melyik oldalrol ezt a megcsalast.


Szomoru kiabrandito dolog.

De az is mikor vki nem kap meg vmit hosszú ideig.


Én is nagyon kivancsi lennek h lakosság hany % csalja meg a masikat,szerintem ezt soha nem fogjuk megtudni.


Az egy dolog h sok megcsalasrol nem tudtok ismerosi körökből.


De en ezt nem veszem be. Nekem is van pl olyan 28 eves nő kolwgam aki evek ota várja a nagy őt vagy h kapcsokata legyen .

Tuti h osszejarogat vkivel csak nem teszi a kirakatba!

2020. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
81%

Leszarom, ki mit nem kap meg. Ki lehet nyitni a pofáját, hogy figyelj, ez így nem jó. Ezt el lehet ismételni egyszer meg kétszer, harmadszorra meg oda lehet allni, hogy hogy figyi, nekem többre van szükségem. Vagy meg tudjuk oldani *most* vagy pedig nem tudom megígérni, hogy hűséges maradok, te pedig majd eldöntöd, hogy kellek így vagy zárjuk le.


Nyílt lapok. Rohadt nehéz? Akinek van "töke" más ágyába bújni, annak legyen egy ilyen beszélgetéshez is. Lehet ezt korrekten, diszkréten intézni úgy, hogy a másik egyértelműen tudja, mi a tettei következménye. És azt is tudja, te mit csinálsz, amit vagy elfogad vagy nem. Mi a bánatnak kell hazudni?!

2020. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
69%

"Nyílt lapok. Rohadt nehéz?"

Az, mert akkor ugrik a többi szolgáltatás a másiktól (pénz, utazgatások, szállás, ezaz...)

2020. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
50%

28-as, részben egyetértek Veled. Bár hozzáteszem: ha mondjuk a pasi részéről egy bizonyos kor után nem működik a szex, a feleség vágyna rá,nem tudom mennyire földbedöngölő lesz ha elé állok és azt mondom: " Kértelek 1x, kértelek 2X, nem megy...nekem igényem van rá, tehát megyek máshoz, Te pedig ezt vedd tudomásul!"

Ezt közölhetjük bármilyen szépen, tapintatosan,akkor is megalázó, kellemetlen.


Más az ha a férj/pasi hozza fel ezt, és kéri,hogy beszéljenek róla.Talán az egy kicsit enyhébb verzió.


A véleményem az,hogy senki nem tud ebben a helyzetben okos lenni. Felrúgni mindent csak a szex hiánya miatt észszerűtlen bizonyos kor után.Hangsúlyozom: bizonyos kor után...

Viszont vannak nők akiknek -ahogy a korábbi kérdéseknél is lehet olvasni- kifejezetten ebben a korban nő meg a szexuális igénye.Persze, le lehet mondani mindenről, de akár még a házasságnak is jót tehet ha egy kiegyensúlyozott nő áll a már kevésbé teljesíteni tudó férfi mellett.

2020. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!