Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi nő tarthat szeretőt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi nő tarthat szeretőt a férje mellett?

Figyelt kérdés
Olvasgatom mennyi nő írja,hogy a férje mellett szeretője van,nekem lassan a párkapcsolattól is elmegy a kedvem basszus a bizalmamat oda adnám aztán meg a hátam mögött megaláznának,undorító.És még büszkék is magukra.

2020. júl. 31. 01:27
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

7/


Azért vagyunk emberem ha problémánk van nem el sunnyogjuk és szeretőt tartunk hanem megbeszéljük aki erre nem képes kapcsolat is minek neki? Meg kell beszélni a dolgokat és ha nem oldódik meg vagy nem tudják megoldani akkor csán,szerintem a nyitott kapcsolat is hülyeség vagyunk egymásnak de mégsem ok dugunk egymással is de másokkal máshogy.

2020. júl. 31. 08:33
 12/45 anonim ***** válasza:
70%

45+-os korban már azért ez nem így működik. Azon,hogy csökken a szexuális vágy nincs mit megbeszélni, ez adott. Erőltetni se lehet és nem is érdemes.


Sőt, ezt bármilyen korban hogy beszéled meg?


Lehet ugyan róla beszélni, de megoldás nincs rá.


Viszont azért nem kell elválni mert az egyik fél még veszettül szeretne szexelni, a másik meg már inkább elvan nélküle.


Ha kölcsönös szeretik, tisztelik egymást, gyerekeik, közös otthonuk, közös anyagi javaik vannak békében élhetik az életüket, az egyik fél titkos szeretőjével a háttérben. Inkább, mint mindent felrúgni és csak a szexnek élve egy új, pár hétig/hónapig tartó viszonyba belemenni.

2020. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
78%

"Viszont azért nem kell elválni mert az egyik fél még veszettül szeretne szexelni, a másik meg már inkább elvan nélküle."


Baszki, ennyi erővel, mindenkinek vannak titkos vágyai (hármas, seggből-szájba, tinivel szex, nagymama szex, kaki-pisi szex, stb), szóval szerinted ha a másik fél elvan ezek nélkül és nem hajlandó rá, akkor nyugodtan tegye meg mással??

2020. júl. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
57%

Aközött van különbség,hogy maga a szex hiányzik, vagy a perverzitás. Ha működik a kapcsolatomban a szex meg tudom beszélni a párommal,hogy mire vágyok, amibe vagy belemegy vagy nem.Eltérő igények szinte minden párnál vannak.

Viszont a kor előrehaladtával - baszki- kialakulhat olyan helyzet amikor az egyik fél totálisan nem igényli, a másik félnek pedig még hiányzik. Nem bizonyos verziók, maga a szex/kielégülés.

Nem egyről beszélünk annak ellenére,hogy kiemelted amit írtam.

2020. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
67%

14. Most elárulok egy titkot: abba még senki nem halt bele, hogy nem szexelt! Szóval nem egy olyan dolog, mint az éhezés.

Hiányzik? Nekem is hiányzik sok minden az életemből, pl. jó lenne 100 millió, mégsem rabolok bankot.

Szerinted mi lenne itt, ha mindenki a vágyai után menne ész nélkül?

Tudod, van olyan is, hogy önkielégítés (ha kevesli), meg különféle játékszerek, ahhoz nem kell feltétlenül megaláznia a párját!

2020. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
40%
Jó, Te így látod, én meg nem így...
2020. júl. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
70%

"Szerinted mi lenne itt, ha mindenki a vágyai után menne ész nélkül?"


Hát pont ezt teszik, "nekem jár"... Ettől a pénz, attól a pénisz, amattol meg a szórakoztatás. Jah h emberek? Nem baj, csak "én én én" számítok.

Ez a probléma a nők fejében.

2020. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
44%
Mert a férfiak mindezt helyesen látják. Velük aztán elő nem fordulhat a "csak én, én, én", sőt, kétség nem férhet ahhoz,hogy szeretők legyenek.
2020. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
70%
18. Azt tudtad, hogy attól hogy a másikra mutogatsz (hogy de hát ő is), Te még nem leszel jobb?
2020. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Te se. És ezzel részermől lezártam a témát.
2020. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!